ARKADAŞLAR ŞU AN ARACINIZ KİLOMETRESİ NEDİR???

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ARKADAŞLAR ŞU AN ARACINIZ KİLOMETRESİ NEDİR???

mucahitduran link' Alıntı:
Seviyorum hocam ya... Gerçekten ayrı kalamıyoruz :D
Bu nasıl sevgi, resmen zulmediyorsun astraya. Bak bana 11 aylık araç 7650 km. de... üzmeden ezmeden hırpalamadan kullanıyorum. Daha tazecik duruyor  hahaha

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bu nasıl sevgi, resmen zulmediyorsun astraya. Bak bana 11 aylık araç 7650 km. de... üzmeden ezmeden hırpalamadan kullanıyorum. Daha tazecik duruyor  hahaha
Lpg takilan aracin hunharca gaddarca tazeciklik ve körpecikligi katlediliyor :-D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Scrapercar link' Alıntı:
Lpg takilan aracin hunharca gaddarca tazeciklik ve körpecikligi katlediliyor :-D
Çok KM yapmama rağmen aracımı hor kullanmıyorum :) Aksine sürekli toz olmasın, bilmem ne yapmasın diye uğraşıyorum :) Ankara ekibi bilir, sürekli bagajımda hızlı cila ile geziyorum. Haftada bazen 1 bazen 2 kere mutlaka yıkarım üstüne hızlı cilamı çekerim :))

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok KM yapmama rağmen aracımı hor kullanmıyorum :) Aksine sürekli toz olmasın, bilmem ne yapmasın diye uğraşıyorum :) Ankara ekibi bilir, sürekli bagajımda hızlı cila ile geziyorum. Haftada bazen 1 bazen 2 kere mutlaka yıkarım üstüne hızlı cilamı çekerim :))
En guzeli :) 300.000 km de taş gibi piril piril bi unoyu kullandiktan sonra km nin kesiinlikle 2.planda oldugu gormustum bikac yil once :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Scrapercar link' Alıntı:
En guzeli :) 300.000 km de taş gibi piril piril bi unoyu kullandiktan sonra km nin kesiinlikle 2.planda oldugu gormustum bikac yil once :)
Hocam amacı size hizmet etmek olan bir metal yığını ile gezmeyipte ne yapayım değil mi? :)) Kapının önünde yatırmak için almadım :) Kaldı ki LPG var. Şehirler arası klima açık 21 KRŞ, Şehiriçi 25-30 KRŞ arası yakıyor :)) Önceki aracım skoda fabia TDI'dı. 2006'da sıfır KM alınmıştı. Hala satmadık. Şu an 250.000 KM civarında :D

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sitemizde yanılmıyorsam benden sonra ilk bronz kahve sahibi kişisiniz. Asil bir renk seçimi tebrik ederim.

evet çok teşekkür ederim . çok araç gördüm bu renge benzer ama yıkayıp cila attıktan sonra böylesini abartmıyorum görmedim. abimle görüp aşık olmuştuk esasında tercihimiz jetta idi. ama astra sedan bronz kahve .2011 kasım ayında aldık ilk astramızı ama bursa yollarında olduğumdan masraflı gelince dizele geçtim.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

barbaros_y link' Alıntı:
evet çok teşekkür ederim . çok araç gördüm bu renge benzer ama yıkayıp cila attıktan sonra böylesini abartmıyorum görmedim. abimle görüp aşık olmuştuk esasında tercihimiz jetta idi. ama astra sedan bronz kahve .2011 kasım ayında aldık ilk astramızı ama bursa yollarında olduğumdan masraflı gelince dizele geçtim.
Blueda da bu renge benzer bir şey var ama asla bi bronz kahve değil.  Adamlar bulmuş.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Seviyorum hocam ya... Gerçekten ayrı kalamıyoruz :D

Belli canım, Bestekar - Tunalı dairesini 10 defa çizmeden eve gidilmiyor, gözler de fıldır fıldır tabii o sırada  :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

burakkarsli link' Alıntı:
Belli canım, Bestekar - Tunalı dairesini 10 defa çizmeden eve gidilmiyor, gözler de fıldır fıldır tabii o sırada  :D

Hahahaha :D yakalandık :D