ARKADAŞLAR ŞU AN ARACINIZ KİLOMETRESİ NEDİR???

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ARKADAŞLAR ŞU AN ARACINIZ KİLOMETRESİ NEDİR???

harunhoca link' Alıntı:
Blueda da bu renge benzer bir şey var ama asla bi bronz kahve değil.  Adamlar bulmuş.
aynen doğru katılıyorum hblerin lansman. sedanda da lansman renk bronz kahve idi . ara renk olduğundan biraz satışı riskli diyorlar yalan doğru artık.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

burakkarsli link' Alıntı:
:D denk gelsek kapışırdık, bir dahakine artık :)

Aynen abi. Milyonlarca arabanın arasından yeni cilalanmış Mahogany'i görmen de ilginç doğrusu :D :D

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Aynen abi. Milyonlarca arabanın arasından yeni cilalanmış Mahogany'i görmen de ilginç doğrusu :D :D

Astralara karşı ayrı bir sempatim var, kaçırmam hiç. Ama senin canavarın maşallahı var yani, görülmeyecek gibi değildi ki :) kazasız, belasız, güle güle kullan kardeşim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

burakkarsli link' Alıntı:
Astralara karşı ayrı bir sempatim var, kaçırmam hiç. Ama senin canavarın maşallahı var yani, görülmeyecek gibi değildi ki :) kazasız, belasız, güle güle kullan kardeşim.

EyvAllah abi teşekkür ediyorum :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

barbaros_y link' Alıntı:
aynen doğru katılıyorum hblerin lansman. sedanda da lansman renk bronz kahve idi . ara renk olduğundan biraz satışı riskli diyorlar yalan doğru artık.
Ara renk ana renk ne önemi var? Aracı kullanmak için aldım satmak için değil. Satarken de bu rengin sorun olacağını sanmıyorum. Bu rengi görüp de bu ne ya diyen daha çıkmadı. Ben satacam da almayacaklar veya renginden dolayı dudak bükecekler ha...  kızgınkırbac

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iurista link' Alıntı:
2012 ocak çıkışlı.. 11 kasım 2012 de 13000 de iken aldım şimdi 39400 km de
Bugün 44990 oldu.. 3 ayda 5500 km olmuş.. toplam aylık ortalama 1454 km..

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Ara renk ana renk ne önemi var? Aracı kullanmak için aldım satmak için değil. Satarken de bu rengin sorun olacağını sanmıyorum. Bu rengi görüp de bu ne ya diyen daha çıkmadı. Ben satacam da almayacaklar veya renginden dolayı dudak bükecekler ha...  kızgınkırbac
bravoo yok walla dudak bükecek yok bir kere otoparka bırakıyorsun araba bağırıyor "sahip burdayım " diye  ;) ama ağır bir renk yani mesela hb model de gördüm sahibinden ilanında bence durmamıştı daha çok sedanlara gidiyor şahsimca. satarken elbette sorun olmaz ama yinede türk milletinde ki gri aşkını görmezden de gelemeyiz. elbette gri renki beğenenler olabilir ama yolda gördüğüm araçların yarısı gri yani. bu da ister istemez tutulduğunu gösterir.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

barbaros_y link' Alıntı:
bravoo yok walla dudak bükecek yok bir kere otoparka bırakıyorsun araba bağırıyor "sahip burdayım " diye  ;) ama ağır bir renk yani mesela hb model de gördüm sahibinden ilanında bence durmamıştı daha çok sedanlara gidiyor şahsimca. satarken elbette sorun olmaz ama yinede türk milletinde ki gri aşkını görmezden de gelemeyiz. elbette gri renki beğenenler olabilir ama yolda gördüğüm araçların yarısı gri yani. bu da ister istemez tutulduğunu gösterir.
Araçların yarısı dediğin gibi gri, diğer yarısı ise beyaz. Bu tür farklı renkleri almak biraz cesaret istiyor sanırım. ֜lkemizde nedense araçlar kullanmak için değil sanki satmak için alınıyor. Kılıf geçiriliyor koltuklara, istepne kullanılmıyor, orijinal paspaslar kullanılmıyor filan... Ben aracı keyfime göre kullanmayacaksam ne diye aldım ki? Bu rengi umarım kimse beğenmez ve yayılmaz ki özgünlüğünü kaybetmez.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Araçların yarısı dediğin gibi gri, diğer yarısı ise beyaz. Bu tür farklı renkleri almak biraz cesaret istiyor sanırım. Ülkemizde nedense araçlar kullanmak için değil sanki satmak için alınıyor. Kılıf geçiriliyor koltuklara, istepne kullanılmıyor, orijinal paspaslar kullanılmıyor filan... Ben aracı keyfime göre kullanmayacaksam ne diye aldım ki? Bu rengi umarım kimse beğenmez ve yayılmaz ki özgünlüğünü kaybetmez.
+sonsuz hocam. Kesinlikle böyle düşünyorum. Kullanamayacaksam neden araç alıyorum? KM artmasın, paspas eskimesin, stepne kirlenmesin, araba pislenmesin, lastikler eskimesin... bu düşüncelerle o araçtan 1 Gr. keyif almayan insanlar üstüne bir de para veriyorlar :)