Arkadaşlar Tigra Hakkında Yorumlarınızı bekliyorum

OSMAN3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, ilk aracımı kısmet olursa kısa süre içerisinde alacağım.Tercihim Tigra ancak bu araba hakkında görünüşü ve birkaç özelliği dışında pek bilgim yok.Özellikle tecrübeli forumdaşlarımdan yedek parça,donanım,dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında detaylı bilgi istirham ediyorum.

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ilk araç alicagim zaman tigraya baktım twingo ve Ford ka yada baktım ama sonunda 3 kapılı corsa c aldım

asus zenfone 6

OSMAN3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa'da güzel arabadır zaten karoser farkı var motor vs. parçaları aynı Tigra ile ancak hayalimi gerçekleştirmek istiyorum:) Şuan bir de piyasa uçmuş akıl almaz paralar istiyorlar keşke forumdan arkadaşlar yardımcı olsalar da temiz bir Tigra bulsam.

dechros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa tavsiyemdir. yedek parçası bol, ustası bol. tigra da çok sıkıntı çekersin.

cep telefonu alacaktım, aynı fiyat aralığında htc one, iphone 4s, xperia z1 vardı. bunlar herkesçe bilinen ve kullanılan telefonlar ama ben lg nexus 5 aldım. kurcalaması daha kolay diye :D

sonuç; hüsran. adam gibi kılıf bulamıyorsun, aksesuarları çok sıkıntılı, yedek parçası yok ve tamiri masraflı.

yine de tercih senin :)