Astra 1.3 cdti chip uygulandı

kervankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her zaman aracın orjinalliğinden yanayım.Hele hele sıfır ve garantisi devam eden bir araçla oynamanın doğru olmadığını düşünüyorum.Bence 1.3 cdti motora chip için 70-80.000 km'nin beklenmesi daha yerinde olur.
Ancak hemen performans isterim hantallığı çekemem diyen sabırsızların chip'ten başka çaresi yok.

teşekkürler, şimdi dahada çok sevdim arabamı, kalkışlarda bir kaç kez stop ettirdim, ancak zamanla alışacağım, yeni astra sürüşü çok keyifli, dilerim bu performansada alışrız

mavim1974

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlarım bende 1,3 cdti 90 bg kullanıcısıyım, aracım sedan olduğu için, hb kasadan dahada hantal, ilk iki vites resmen işkence, ara hızlanmaları ben sorun etmiyorum, zaten sakin karakterli olduğum için sürüşümde agresif değildir, benim derdim ilk iki vites...

Bunun için chip mi? box mı?

OMLET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özelden mesaj atan arkadaşlara; forum içinde herşeyi anlattım zaten üşenmeden okuyalım lütfen.

adem27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir hafta önce 2006 vectra 1.9 cdti aldım. haftasonu arabamın beynini söküp istanbula Mehmet beye gönderdim. iki saat kadar önce beyin elime geçti hemen takdırdım. başta küçük bir sorun yaşadım moralim bozuldu sonradan sorun giderildikten sonra
arabayı hemen zorlama ya başladım. chip öncesi 1. viteste sararken şimdi ikinci vites te araç sarıyo sanki 2. vites eskinin biri gibi olmuş. Yazılımdan önce aracımı denediğim bir yol vardı hafif yokuş chip ten önce 3 kişi ile 200 km/sa hızla çıkıp 240 ile ini yordum. Biraz önce aynı yolda arabamı kasmadan denedim. 210 ile çıktım 250 ile indik. Aldığım tüm turbo araçlarımda chip yaptırdım. hiç pişman olmadım umarım şimdide olmam.
Yalnızca şunu söylemek isterim dizel araçlarda chipten sonra biraz itinalı kullanmak gerek diye düşünüyom. özellikle bakımları zamanından çok önce yaptırmakta fayda olduğuna inanıyorum.

BlackWhite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir hafta önce 2006 vectra 1.9 cdti aldım. haftasonu arabamın beynini söküp istanbula Mehmet beye gönderdim. iki saat kadar önce beyin elime geçti hemen takdırdım. başta küçük bir sorun yaşadım moralim bozuldu sonradan sorun giderildikten sonra
arabayı hemen zorlama ya başladım. chip öncesi 1. viteste sararken şimdi ikinci vites te araç sarıyo sanki 2. vites eskinin biri gibi olmuş. Yazılımdan önce aracımı denediğim bir yol vardı hafif yokuş chip ten önce 3 kişi ile 200 km/sa hızla çıkıp 240 ile ini yordum. Biraz önce aynı yolda arabamı kasmadan denedim. 210 ile çıktım 250 ile indik. Aldığım tüm turbo araçlarımda chip yaptırdım. hiç pişman olmadım umarım şimdide olmam.
Yalnızca şunu söylemek isterim dizel araçlarda chipten sonra biraz itinalı kullanmak gerek diye düşünüyom. özellikle bakımları zamanından çok önce yaptırmakta fayda olduğuna inanıyorum.
,

hocam neden dizellerde itinalı kullanmak gerekiyor biraz açıklayabilirmisiniz

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende astra 1.3 ctdi aldım 2011 kalkışlarda stop ettiriyorum gecen gün geri geri yokuş cıkmakta zorlandı balata dan kokular geldi sanırım ben baskı balatayı yakında yerim :) 1 viteste cok ses geliyor ama 2 ve 3 vitesten sonra süper bence ama kalkıi berbat daha once toyota 1.6 benzinli hb vardı acaba bu yüzdenmi ayagım debriyaja alışmadıgından mı zorlanıyorum kullanan arkadaşlara sormak istedim

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chip uygulaması ile
otomatik astra H easytronik şanzımanda verim alınır mı?
uygulayan arkadaş var mı?

BlackWhite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende astra 1.3 ctdi aldım 2011 kalkışlarda stop ettiriyorum gecen gün geri geri yokuş cıkmakta zorlandı balata dan kokular geldi sanırım ben baskı balatayı yakında yerim :) 1 viteste cok ses geliyor ama 2 ve 3 vitesten sonra süper bence ama kalkıi berbat daha once toyota 1.6 benzinli hb vardı acaba bu yüzdenmi ayagım debriyaja alışmadıgından mı zorlanıyorum kullanan arkadaşlara sormak istedim

yok debriyajdan değil malesef motor güçsüz :( ama devrini aldımıda şahsen denedim 550 kg ağırlıkla yokuş yukarı bile zorlanmadan çıkıyor