Astra 1.4 T bir depo ile sanırım 900 km :)

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

locke link' Alıntı:

ESP aracın bazı hareketlerini kısıtlıyor ama kimseye tavsiye etmiyorum kapatmayı... TC ve ESP kapalı olunca daha hissedilir bir sürüş hissediyorum tabiki bu benim düşüncem. :)))  (Bu arada ileri sürüş tekniklerinin her şeklini aldım. Kar buz, off road vs... )

locke1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

ulkm link' Alıntı:
ESP aracın bazı hareketlerini kısıtlıyor ama kimseye tavsiye etmiyorum kapatmayı... TC ve ESP kapalı olunca daha hissedilir bir sürüş hissediyorum tabiki bu benim düşüncem. :)))  (Bu arada ileri sürüş tekniklerinin her şeklini aldım. Kar buz, off road vs... )

:)
Tamam ona sözüm yok.
Ben yakıt tasarrufu ile ilişkilendirdim nedense :)

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.4 T bir depo ile sanırım 900 km :)

Meb ulkm bey ileri surus teknikleei kursu mu aldiniz aldiyaaniz neereden ve kaca mal oldu sakin
casi yoksa

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

murat26 link' Alıntı:
Meb ulkm bey ileri surus teknikleei kursu mu aldiniz aldiyaaniz neereden ve kaca mal oldu sakin
casi yoksa

Slmlar, ben uluslararası bir projede çalışıyorum, 10 yıl önce proje gereği çalışan herkes Hurmaoğlu HED akademi'de  Anti Skit, Defansif driver ve off road eğitim aldı bunun yanında bir çok testlerden falan geçtik psikomotor test vs..

Fiyatlar hakkında pek fikrim yok açıkçası ama "HED hurmaoğlu" internet sitesinden öğrenilebilir

Gerçekten çok faydalarını gördüm, hayatta kalmamı sağladı birçok kez... Hayatımdaki herkese de anlatmaya çalıyorum deneyimlerimi...Eşime çocuklarıma vs...
Bu eğitimlerden önce araç kullandığımı sanıyormuşum :))) çok cahilmişim
Tavsiye ederim

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

locke link' Alıntı:
:)
Tamam ona sözüm yok.
Ben yakıt tasarrufu ile ilişkilendirdim nedense :)
esp açıkken  ekonomi de gitseniz bazeb bir viraj geliyor sert bir viraj ama astra rahat döner çok riski yok viraja müdahale ediyor gibi oluyor bu da bana ters araca sadece ben hükmederim :)))

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende alacam da suan dogu gorevim var batiya gelince ilk isim ileri surus teknikleri kursu almak olacak ayrica tesekkur ederim verdiginiz bilgilerden dolayi

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

murat26 link' Alıntı:
Bende alacam da suan dogu gorevim var batiya gelince ilk isim ileri surus teknikleri kursu almak olacak ayrica tesekkur ederim verdiginiz bilgilerden dolayi

Rica ederim

Selamlar

locke1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ulkm link' Alıntı:
esp açıkken  ekonomi de gitseniz bazeb bir viraj geliyor sert bir viraj ama astra rahat döner çok riski yok viraja müdahale ediyor gibi oluyor bu da bana ters araca sadece ben hükmederim :)))

Katılıyorum
Bazen keyif kaçırıyor gerçekten ;)
Bu durumda kalıcı olarak kapatmanın yolunu bulmuş olabilir misiniz?

Yoksa her aracı çalıştırdığınız zaman kapıyor musunuz?

evrent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım hala 1000 km olmadı ama çok da uzun olmayan bir uzun yol denemesi yaptım.
istanbul-sapanca arası yaklaşık git gel 250km tuttu yolculuğumuz

yapılan km nin %85 i otobandı. CC'de 120-125 km arasında sabitledim aracı sadece birkaç noktada 150-160 bandına çıktım (1000 km olmadığı için henüz zorlamak istemedim) ortalama yakıt tüketimim 7lt tuttu. ortlama hızı da 93 km olarak gözteriyordu eve döndüğümde. nerdeyse hiç trafiğe girmedim bu arada.