Astra Cosmo mu sport mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
֖ncelikle ilk kez opel araç alacağım ve buda astra j kasa hb olacak.֖ncelikle aranıza katıldığım icin cok mutluyum.şİmdi bnim alacağım araç yeni çıkan motor olan 1.6 cdti 136 bg start-stop olan motor.Donanım olarak üst düzey beklentileri olan bir kullanıcıyım.Yaklasık  1 haftadır forumdaki yazıları aşagı yukarı cogunu okudum.Benim aklım cosmo da ilk olarak elektrikli katlanır aynalar olsun afl olsun.Ama geçen gün forumda ''sport kullanıcıları olarak şanslıyız'' adı altında bir yazı okudum orada sport paketin direksiyon ve koltuk yapısı olarak farklı olduğu konuşulmuş.Bana bayii de böyle bi olaydan bahsedilmedi belkide konuda söylendiği gibi yanlışlıkla geldi :D.Ayrıca sport ta gelen jant seçeneği daha güzel.Neyse ben aracı ya 2014 aralk yada 2015 ocak subat döneminde 0 olarak alacağım inşallah.şuan Sport pakete ek olarak stil,afl,flexride,cd600,infitinity ses sistemi olan araç ile cosmo ya ek olarak stil,flexride.cd600,infitinity olan araç arasında bir fark varmı onu sormak istedim.Yani hala sportların direksiyon ve koltuk sistemi cosmodan farklımı?İkincisi sport pakete ek afl aldıgından cosmo ile aynı kapıya çıkmış olmuyormu?֜çüncüsü Adana lı opel sahiplerinin bildiğ gibi arpel opel kalmadı artık sadece onatça yetkili Adana da servis olarak bayii olarak negatif bir durum varmı bu firmada?.Biraz kafa ütülemek gibi oldu ama şimdiden teşekkür ederim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Cosmo mu sport mu?

Cosmo'nun Sport'tan en büyük farkları AFL, önde park sensörleri, deri parçalı koltuklar, elektrikli kapanan aynalar ve alarm yanlış bilmiyorsam. AFL alındıktan sonra Sport tercih edilebilir ama.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo cosmodur, sport sa sport. yani en üst donanım her zaman daha iyidir, bakmayın sportun direksiyon, koltuk ve jant tasarımını beğenen arkadaşlar var ama dediğim gibi cosmo iyidir, hatta candır.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo ile Sport un farkları doğan abinin yazdığı gibi. Sport donanıma AFL aldığın zaman Cosmo donanımına çıkamıyorsun.Sport donanım  OPC Line "Düz Tabanlı" direksiyon simidi ve spor koltuklarla geliyor.Ben olsam Cosmo donanımı Stil(sunfoorf+cd600),flexride,infinity opsiyonlardım 2.el olarakta cosmo+opsionlar daha fazla prim yaptırır sporta nazaran

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Sport'a afl standart olsa gerisi teferruat. Sport kullananlarin yorumuna bakin, o direksiyon ve koltuk beklentinize gore degisen faktorler. Suruste performans hissi istiyorsaniz sport tavsiye ederim ben.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AFL opsiyonlu sport diyorum. Yeniden astra alacak olsam, bu kombinasyonu seçerdim, belki 2-3 ay beklersiniz ama değer.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport un direksiyonu gerçekten çok iyi ama benim de önerim cosmo.
AFL olsun, jantlar olsun, diğer donanımları olsun sonuçta değer.

Jantları özellikle yazdım, bence cosmo jantlar arabaya üst sınıf havası katıyor.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Kesinlikle cosmo afl si yeter :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...