Astra Edition Paket ile Njoy Plus Paketi Birbirine Denk mi Farklı mı?

• Konuyu başlatan tolgahan06
  • Başlangıç tarihi

40000 liranın hangi araca verilmesi daha mantıklı

• sıfır yeni kia rio 1.4 dizel

Oy: 12 44.4%
  • 2.el 2010 yeni astra j enjoy plus

Oy: 15 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    27
T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra Edition Paket ile Njoy Plus Paketi Birbirine Denk mi Farklı mı?

şu bakımdan hakan hocam 40000 lira için konuşuyorum
1.olarak şunu söyleyeyim araç 1.4 dizel 90 hp ve 200 nm güç üretiyor
2.40000 liraya aracın baz modelini alıyosunuz ama güvenlik ekipmanları standart ufak tefek esksiklikler var mesela sis lambası sunroof gibi
3.kia tamam piyasası opele nazaran cok ama cok az sonucta sıfır dizel bi araca binmiş olcaksınız
4.opel astranın enjoy plus paketinin ikinci eli belki 30000 km de benzinli araç sahibi olcaksınız yani kullanılmış yol uapmış olcak
5.şimdide 1.6 115 hp ler için lpg uyumu yok diyenler var iyice çorba oldu bnm kafa :)

Not:gönlüm ne olursa olsun astra dan yana ama yine de bi anket yapasım geldi siz değerli insanların görüşlerini almak babında diyorum ya önceden para yoktu şu olsada olur diyoduk şindik para var ne alacağımıza karar veremiyoruz

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kia rio güzel araba..sıfır ve dizel olması da aracı cazip hale getiriyo. çok km. yapacaksanız dizeli tercih etmek daha mantıklı. neden 0 km. astra h 1.3 düşünmediniz? o da 40.000 civarı. üstelik epey dolu bir otomobil..

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

ercup bey astra h nin kasası hoşuma gitmiyor hani makyajlı yada makyalsız kadın olayı gibi düşünün :)

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

tolgahan06 link' Alıntı:
ercup bey astra h nin kasası hoşuma gitmiyor hani makyajlı yada makyalsız kadın olayı gibi düşünün :)

Bana sorarsanız bende o paraya astra h düşünün derim.4 yıl bindim o araca.Halada eve gittiğimde babamdan alır binerim.Sport tuşunu açıp turbosuna yüklendimmi tadından yenmio.Bi o kadarda dolu ve yakıt konusunda cimri bir araç.

Lakabı tanktır ayrıca.Kia gibi piyasası olmayan ve Sorentosunu kullanmış biri olarak konfor olarak eksik bir marka kia.Ama full paket 1.3 astra h doğru bir tercih.

Hatta 8. etap programını sunan Murat Bey de Astra H Kullanıcısı.Yani Bir araç yorumcusunun kullandığı araç bence alınabilecek ilk arabaların arasındadır hatta tektir diyebilirim :)

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:

bende kesinlikle H kasa alacağıma RİO alırım !! h kalas gibi araba !! çok dangur dungur bir araç !! kia yada gelince artık ,o araçlarda çok kaliteli ...yani eski araçlar yok artık !! yeni modelleri hem şık hem sağlam !! hyundai ile birleşince çok yükselişe geçtiler...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
şu bakımdan hakan hocam 40000 lira için konuşuyorum
1.olarak şunu söyleyeyim araç 1.4 dizel 90 hp ve 200 nm güç üretiyor
2.40000 liraya aracın baz modelini alıyosunuz ama güvenlik ekipmanları standart ufak tefek esksiklikler var mesela sis lambası sunroof gibi
3.kia tamam piyasası opele nazaran cok ama cok az sonucta sıfır dizel bi araca binmiş olcaksınız
4.opel astranın enjoy plus paketinin ikinci eli belki 30000 km de benzinli araç sahibi olcaksınız yani kullanılmış yol uapmış olcak
5.şimdide 1.6 115 hp ler için lpg uyumu yok diyenler var iyice çorba oldu bnm kafa :)

Not:gönlüm ne olursa olsun astra dan yana ama yine de bi anket yapasım geldi siz değerli insanların görüşlerini almak babında diyorum ya önceden para yoktu şu olsada olur diyoduk şindik para var ne alacağımıza karar veremiyoruz
teşekkürler cevabınız için
kötülemek amaçlı sormadım yanlış anlamayın :) tasarım olarak ve motor olarak benim de hoşuma giden bir araçtı
ama incelemek lazım detaylı bir şekilde

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

batu link' Alıntı:
[quote author=tolgahan06 link=topic=2623.msg54208#msg54208 date=1320165319]

bende kesinlikle H kasa alacağıma RİO alırım !! h kalas gibi araba !! çok dangur dungur bir araç !! kia yada gelince artık ,o araçlarda çok kaliteli ...yani eski araçlar yok artık !! yeni modelleri hem şık hem sağlam !! hyundai ile birleşince çok yükselişe geçtiler...
[/quote]

Batu Bey Astra h dangur dungur mu? :) Ya siz binmemişsiniz o araca ya da ben :) Alt takımı muhteşemdir.Amartisörleri astra j den daha konforludur.hatta daha sessizdir.Hayır yani kullanmadığım bir araç olsa doğrudur derdim ama kesinlikle yanlışsınız.

Astra j lerdeki sertliğin sebebi yol tutuşunu arttırmak için tabi.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

hakan hocam sizin görüşünüz nedir :)

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurdogan__ link' Alıntı:
[quote author=batu link=topic=2623.msg54271#msg54271 date=1320184210]
[quote author=tolgahan06 link=topic=2623.msg54208#msg54208 date=1320165319]

[/quote]

Batu Bey Astra h dangur dungur mu? :) Ya siz binmemişsiniz o araca ya da ben :) Alt takımı muhteşemdir.Amartisörleri astra j den daha konforludur.hatta daha sessizdir.Hayır yani kullanmadığım bir araç olsa doğrudur derdim ama kesinlikle yanlışsınız.

Astra j lerdeki sertliğin sebebi yol tutuşunu arttırmak için tabi.
[/quote]

malesef 3 sene bindim !!

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıcada H artık mazi olacak ,birkaç ay sonra üretimide kalkacak !! yani işi bitecek :) şahine binmiş gibi olacaksın :)