Astra F Kullanıcıları Buraya

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dün arabayı valeye verdim iftar yemeğinde . yemek çıkısı parkcı abi senin araba çaısmıyo dedi neyse gittim angutyus sisleri açık unutmus sonra bi baktım arka tamponu boydan sürtmüs bi kalayladım hepsini iyice sinirim bozldu aksam aksam

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben babama bile vermeye gönlüm razı olmazken sen valeye veriyorsun onunla geçmiş olsun.

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Bende emanet vermem kimsedende istemem keşke kendin park etseydin geçmiş olsun.

Son düzenleme:

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant eğikliği sallantı yaparmış gitmişken o da yapılsın dedik artık şu an iyi oldu tekerlerin kamber açısına kadar ayarlandı bu arada egzoz muayenesi dolmuş pek yaptırma taraftarı değilim çevirmelerde bakmıyorlar bile nasıl olsa vakti geçince yaptırırsan aynı para sadece muayeneye egzoz muayenesi olmadan girilmiyor onuda şubat 2011 de yaptırırız.
benimde 1 ay geçti
umarım bşey olmaz

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün arabayı valeye verdim iftar yemeğinde . yemek çıkısı parkcı abi senin araba çaısmıyo dedi neyse gittim angutyus sisleri açık unutmus sonra bi baktım arka tamponu boydan sürtmüs bi kalayladım hepsini iyice sinirim bozldu aksam aksam

Geçmiş olsun. Arabayı hiç bir zaman valeye teslim etmem. Ben kendi arabamı kendim park ederim.

Bu arada bugün 1.6 boralı bi amca benimle inatlaştı sıkıştırmaya çalıştı :kop: daralan yolda inatlaşıp önüme geçmeye çalıştı. Hızlandı bende 5 den 3 e çektim asıldım gaza toz duman içinde :D yetmedi ben yavaşladım tekrar geldi yanıma bir daha yaptım aynısını. En son bir daha yanaştı. Bu sefer acımadım boy boy ayıkladım :D en son sinirden direksiyonu kemiriyodu adam :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bugün 1.6 boralı bi amca benimle inatlaştı sıkıştırmaya çalıştı :kop: daralan yolda inatlaşıp önüme geçmeye çalıştı. Hızlandı bende 5 den 3 e çektim asıldım gaza toz duman içinde :D yetmedi ben yavaşladım tekrar geldi yanıma bir daha yaptım aynısını. En son bir daha yanaştı. Bu sefer acımadım boy boy ayıkladım :D en son sinirden direksiyonu kemiriyodu adam :D
şu 8v traktör motorlu olanlar değil mi :D

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
sevsinler 102 hp sini :D:D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Arabayı hiç bir zaman valeye teslim etmem. Ben kendi arabamı kendim park ederim.

Bazen Alican neyin ne olduğunu göstermek iyi oluyo :) 8V golflu gençlerede bende öle ufak bi ders verdiydim ;) ışıklarda araca baktılar baktılar yeşil yanınca 1,2,3 den 5 e atıp bıraktım bi dahaki ışıklarda arkadaşlarıyla arabayı incelemeye aldılar :kop: Ne kadar yaşlansalarda performans konusunda hep bi tebessüm yaratıyo yüzümde bu arabalar :D