Astra F Kullanıcıları Buraya

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sol sinyal camı düştü 15 liraya aldım yenisini ama nasıl takacağım bilmiyorum :D Bu arada km 149bini geçti bakım geliyor. Ustayla konuştum artık elden çıkart bunu dedi. 5-6 bin lira verirler dedi. Dalıyordum orada dedim dalga mı geçiyorsun istersen senin flash la takas yapalım üstüne para vereyim :D en az 12 dedim iyiymiş o zaman diyor.
kaputu aç üstten bi tane civata tutuyor yanlış hatırlamıyorsam fara bağlanan bi civata daha olcak

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bir bayramı daha sorunsuzgeçirdim:Daa bayramın üçüncü günü arkadaki hoparlörleri alpine ile değistirdim:Dsonuç süper:cool:

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F ciler bayram sonrası hepinize iyi haftalar diliyorum. Kışın kendini hissettirmesiyle kalorifer düğmesini sıcağa almaya başladık artık. Benim aklımda bir soru var. en sıcağa alsakta göğsün ortasındaki peteklerden neden hep ılık hava geliyor?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
F ciler bayram sonrası hepinize iyi haftalar diliyorum. Kışın kendini hissettirmesiyle kalorifer düğmesini sıcağa almaya başladık artık. Benim aklımda bir soru var. en sıcağa alsakta göğsün ortasındaki peteklerden neden hep ılık hava geliyor?

aynı sorunu bayramda memlekete gidip gelirken bende yaşadım; araç klimalı olduğu için olabilirmi acaba....

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
aynı sorunu bayramda memlekete gidip gelirken bende yaşadım; araç klimalı olduğu için olabilirmi acaba....

benimkinde klima yok ama aynı durum var. yanlardaki peteklerden açık olmadan bile deli gibi sıcak gelirken ortadakilerden öyle şiddetli bir sıcaklık gelmiyor ancak 2/3. kademelerde biraz bir şeye benziyor. gerçi diğer ikisi hamam gibi yapmaya yetiyor ama onlardan da daha canlı gelse fena olmaz.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayla alakası yok. Bir abimizin aracında baktım onunkide aynı. kliması yok :) ordan hep ılık yada soğuk üfler diyor. ama nedenini bilmiyor. yani aslında ordan ılık üflemesi aracın bir özelliği gibi görünüyor. ama bence çok mantıklı değil. hava oraya gelene kadar soğuyomudur nedir :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benimki cayır cayır valla

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki de fena
saçları geri püfürüyor 4. kademede.
ısınınca orda kebap bile olur denesek