Astra F Kullanıcıları Buraya

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam astra f ci arkadaşlar. Aklıma bir şey geldi. Hani şu astra g lerin bazı modellerinde var, direkdiyondan kumandalı teyp. Acaba bizim direksiyonlara o kumanda sistemleri olur mu ki? Mokıan mutlaka bir şeyler yazar sanırım

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın f-saneciler...

Valla Mutlu abi. Bizim buralarda F kasaya çok nadir rastlanır onlarda ya GLS dir yada GSİ gl lerdede genelde jant kapakları başka tip olur :D nasıl olduda önümde buluverdim bir anda bilmem. Aynı yerde geçen sene önüme trafik lambasının kırmızı led paneli düşmüştü panel hala duruyor elimde 150 tane aşırı güçlü kırmızı led var hala değerlendirmedim :D en iyisi oraya çadır kurmak :D topladığım parçalarla bi araba yaparım :D

ne yapsak? biz de mi uğrak versek aradabir... ;o)

ecotec yazan kapak yok :D

bende o pdf vardı, detaylı bakınca baya fark var.

sanıyıorum si motor orda anlatılan.

Burak bence de bişey olmaz!!!

Dragon abi,
yalnız bırakıyosun bizi combocular tabi fark atar.
katılsana bize,
f kasa ve öncesi diyelim grubun adına :)

hakancım zaten kapak çıkmadan motora bakılmaz beyaa...:)

Son düzenleme:

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duvara mı yazıyoruz okuyan yok mu yahu . direkdiyondan kumandalı teyp. bizim direksiyonlara o kumanda sistemleri olur mu. fikirleri olan yok mu?

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi sefer sormuşsun, 11 saat sonra cevap yok diye "duvara mı konuşuyoruz" diyosun, ayıp olmuyomu?

bizden öyle bişey yapan benim bildiğim kadarıyla yok, o yüzden çoğumuzun fikri yoktur benim gibi.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
olmaz direksiyndan kumanda olsa yapardım:D

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
bugün 30 tl ye çıkma ayna düğmesi aldım; astra g nin ve cuk diye oturdu yerine şu an sol aynam elektrikli ama sağ hala manuel; kırık bir elektrikli ayna bulursam onuda elektrikli yapacam...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün 30 tl ye çıkma ayna düğmesi aldım; astra g nin ve cuk diye oturdu yerine şu an sol aynam elektrikli ama sağ hala manuel; kırık bir elektrikli ayna bulursam onuda elektrikli yapacam...

Halil abi ayna motorunu nasıl montaj ettiğini anlatabilir misin biraz. Elime motor geçerse bende yapabilirim.

Bu arada aux u yaptık babamla biraz uğraştırdı ama sonuç güzel oldu.

Şimdilik elimdeki kablo biraz uzun fişleride kaba ama onada birşeyler ayarlıyacağım ;)
spa0254g.jpg

spa0256g.jpg

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican bak ne dicem ...O elindeki ledlerle kendine bir 3. stop lambası yap ama frene basıldığında F 1 arabalarındaki gibi yanıp sönsün...sen yaparsın bu işi...Hemde bize emsal olur...