Astra F Kullanıcıları Buraya

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gğün bordo kızımın 10.000 bakımına gittim. sözüne ve işçiliğine güverndiğim ustam petronas 10w 40 yağı önerdi. 4 lt 45 lira. F1 de ciddi sözsahibiymiş. netten araştırdım pek blgi yok. gerçi koyduk 4 lt yağ. bilen var mı bu yağı nedir kimdir ??

Petronas Malezya da ki kulelerin sahibi olan firma ve ya kişi ve de Malezya da ki F yarışlarını finanse eden ve pisti yapan firma olarak biliyorum..

ama yağını ilk defa senden duydum..ancak şuna eminim paeası bol güçlü bir firma veya kişi

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barış senden duyuyorum ilk olarak....Ama benim arkadaş ne bulursa koyuyor...Gerçi arabası Lada Samara ama dizel bile olsa koyuyor.. :):)

valla ben duyunca yok abi alalım biz 10 lira fazla verelim Castrol alalım deyince. Ustam barış bozdu castrol sen dediğime gel boşver dedi. ikna olmadım o ara opel bayiine gittim yağ müşürü için abicim o admada castrol u boşver BArış. GM al Mobil ala ama castrol uboşver bozdu onlar dedi. Aklım akrıştı. Ama ustama 10 numara güvenirim. Koydurdum bu yağı. Bakalım hayırlısı...

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gğün bordo kızımın 10.000 bakımına gittim. sözüne ve işçiliğine güverndiğim ustam petronas 10w 40 yağı önerdi. 4 lt 45 lira. F1 de ciddi sözsahibiymiş. netten araştırdım pek blgi yok. gerçi koyduk 4 lt yağ. bilen var mı bu yağı nedir kimdir ??
Bende geçen hafta bakımda mobil 4lt 10w 40 yağı 45tl aldım.ama petronası hiç duymadım.ama mobilden memnunun 5 senedir

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi dün okudum bu mesajı bende yaga ozen gosteriyorum epeyce arastırdım genelde adı " Selenia (Petronas)" tarzında birşey bide forumda bi mesaj ilgimi çekti

" mobil çlışanından çok kaliteli bir yağ olduğunu duydum. malezya malı. daha doğrusu syntium motor (sm) gördüğün tüm yağlar kaliteli demişti. "

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
abi dün okudum bu mesajı bende yaga ozen gosteriyorum epeyce arastırdım genelde adı " Selenia (Petronas)" tarzında birşey bide forumda bi mesaj ilgimi çekti

" mobil çlışanından çok kaliteli bir yağ olduğunu duydum. malezya malı. daha doğrusu syntium motor (sm) gördüğün tüm yağlar kaliteli demişti. "

selenia tofaş/fiat ın sevislerinde kullandığı ve araçlarına fabrikada konan yağdı bir zamanlar ama şuan kullanılıyormu bilmiyorum,petronası hiç duymamıştım....

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün dikkatimi çekti bu petronas yağı kullanamya başladıktan beri daha sık fan açıyor. 91 92 yi geçmeyen hararetim 98 lere geliyor. Bu iyiye mi kötüye mi işaret ?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kötü