Astra F Kullanıcıları Buraya

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu aslında ner olrak anlatmışsın ama kapıdaki fitil yeri üst ksım mı yoksa kilidin bulunduğu yan kısım mı ?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki hortumun içeri kaçmasını engellemek için attığın düğümler kalın gelmiyormu? Fitili yırtıp içeri kaçmasın sonra?Gergin tutmak yerine bolca serum hortumunu salsak içine olmazı? katlanmayacak bollukta yani?

Birde bu işlemin ne gibi faydalarını gördün?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya istesenizde istemesenizde hortumu çektirdiğiniz için bir gerginlik oluyor şayet düğüm olmazsa içeri kaçıyor..Büyük bir düğüm yapmanıza gerek yok..Düğüm zamanla ezildiği için yok oluyor zaten..Siz yinede bir deneyin bol bırakmayı,ben denedim ama olmadı..Sadece uzun bırakmanız düğüm yerine bir çözüm olabilir,ama oda görüntü bakımından sıkıntı oluşturuyor..
Faydaları malum ses,toz,su gibi oluşumları en aza indirgiyor...

Bana toplam 5 tl ye mal olmuştu..Bence hiç düşünmeden denemeye değer..

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya istesenizde istemesenizde hortumu çektirdiğiniz için bir gerginlik oluyor şayet düğüm olmazsa içeri kaçıyor..Büyük bir düğüm yapmanıza gerek yok..Düğüm zamanla ezildiği için yok oluyor zaten..Siz yinede bir deneyin bol bırakmayı,ben denedim ama olmadı..Sadece uzun bırakmanız düğüm yerine bir çözüm olabilir,ama oda görüntü bakımından sıkıntı oluşturuyor..
Faydaları malum ses,toz,su gibi oluşumları en aza indirgiyor...

Bana toplam 5 tl ye mal olmuştu..Bence hiç düşünmeden denemeye değer..
kardeş ben kapı kilitlerinden gelen seslerden dolayı fitillere serum hortumu çekmeyi planlıyorum buna ne kadar etkisi olur yani daha önce ustama gösterdim ya kapı fitili değişecek yada serum hortumu çekilecek dedi ama çözün olurmu??

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim kapı kilitlerinde ses yoktu...Etkisi oldu desem yalan olur..Kapı kilitleri için önce pas sökücü,sonrada yağ deneyebilirsin..Sadece sağ ön kapıdan ses geliyordu çatur çutur oda kapının vidası gevşemiş..Sıktım ve yağladım şimdi hiç bir sıkıntı yok...

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Coupe kayboldu..Çok moralim bozuk...45 bindeydi fıstık gibi araç gitti ya...
Haberi saldım coupe için..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nerdesin sen Sercan arabayı satan kaçıyor....Bak İlker'den hiç ses cıkıyormu..Allah'tan Halil gitmedi bir yere... :)