Astra F Kullanıcıları Buraya

aykut03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim

adamın dükkanı olduğuna emin misin peki?

evet kardeşim araştırdık ıspartadan bi tane oto elektrikçisi bulduk ordan dükkanı var dedi yaramaz adamın tekiymiş buraya hakan pandizot yazılı bi araçla gelmiş mesafe yakın olsa gideceğim 170 km burayla arası boşa bi daha masraf edeceğiz:mad:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık kimseye güvenmemek lazım, devir kötü herkes 3 kuruşa tamah eder olmuş...

aykut03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah beterinden saklasın bu şerefsiz kim bilir kaç kişiyi daha dolandırdı yasal yoldan gidebildiğim kadar arayacağım hakkımı

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8000k xenonun çok iyi aydınlattığını kim söylemiş ? bnde kullanıyorum ve keşlke 4300k olsa yağmurda bir şey gözükmüyor hele siyah farla düşünemiyorum
Fara gelince yapılacak en son işi yapmış arkadaş orjinal farların içini boyayıp karartmış
Avrupada içi karartılmış ( iç kısım ona göre ayarlı ) farlar var astra f için kargo hariç 130€ civarıydı
ancak standard farın içini siyaha boyamak olacak iş değil :)
macera aranıyorsa çıkma bi çift far alınır 80-100 tl ye açıp boyanır :rolleyes: ama illaki olsun diyorsanız içini açmadan dışa siyah film ( max geçirgenlikte ) takılabilir

Ayrıca aşırı karartmış yan sanayi siyah farlar bu kadar siyah olmaz bu arkadaş kafasına göre yaptığı için resmen çorap takılmış şahin stopları gibi olmuş

benim gözüme hoş geliyor 8000k xenon H4 kullanıyorum :D içini boyamicam tabiki o zaman hiç bişey göremem ama içini açıp içerden 1 veya 2 kat film çeksek nasıl olur acaba filmler yanarmı sıcaktan dıştan olursa 10 gün dayanmaz geri kalkar :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aykut geçmiş olsun keşke hiç tanımadığın bir şahısa itibar etmeseydin devir öyle bir devirki insanlarla el sıkıştıktan sonra parmaklarım yerindemi diye kontrol etmek lazım.