Astra F Kullanıcıları Buraya

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne egrymiş arkadaş

2. VW ci Burak kardeşim hayırlı olsun araban, güle güle bin kazasız belasız

VWci Buraklar; VW de egr var mı :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önder de vw ci değil miydi? :D Nasıl yani şimdi bizde vw mi almak zorundayız herkes vw ye dönüyor :D
Önder kesin egr o. Ben çok çektim egr den. Temizlettim olmadı iptal ettim çok yaktı. En son 180 lira bayıldım yeni egr aldım problem yok.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önder de vw ci değil miydi? :D Nasıl yani şimdi bizde vw mi almak zorundayız herkes vw ye dönüyor :D
Önder kesin egr o. Ben çok çektim egr den. Temizlettim olmadı iptal ettim çok yaktı. En son 180 lira bayıldım yeni egr aldım problem yok.

Benm için vw 2. planda fsanenin yeri ayrı :D vazgeçilmez aileden biri oldu

o kadar duydum egr yi bu sayfada sonunda benmde başıma geldi

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar neymiş bu araba her gün ayrı bişey cıkıyo sunroof güneşliğinin ayağı cıktı acıp kapatırken sağa sola kayıyo ve takılıyo ankarada nerde yaptırabiliriz ve maliyet ne tutar bilen varmı ?

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son kararla birlikte astrayı satmadan ikinci bir arabaya karar verdiğimiz için yavaş yavaş astraya masraf etmeye başlayacağım. Öncelikle tavan döşemesini değiştirip ufak tefek kaporta çiziklerini hasarlarını yaptırıcam. Tavanı kendim mi yapsam diye düşünüyorum. Tanıdık döşemeci var 150 lira fiyat verdi.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son kararla birlikte astrayı satmadan ikinci bir arabaya karar verdiğimiz için yavaş yavaş astraya masraf etmeye başlayacağım. Öncelikle tavan döşemesini değiştirip ufak tefek kaporta çiziklerini hasarlarını yaptırıcam. Tavanı kendim mi yapsam diye düşünüyorum. Tanıdık döşemeci var 150 lira fiyat verdi.

Gerek yok Alican..Kendin yapabilirsin sıkıntı olmaz..Ben kendim yaptım 35 tl ye mal oldu..O kadar para verme..Hatta tavan döşemesini görenler sen bunu yaptırmışsın bizi kandırma diyorlar.. :) Kumaş 20 tl-1lt Bally 15 tl-bally sürmek için fırça bedava.. :) Kendi işini kendin yapmak+kazıklanmamak paha biçilemez.. :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican,Deniz abi kendisi yapmıştı tavan döşemesini.Sanada yakın sayılır.Rica edersen yardımcı olacaktır :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün soruları hep sana sordum:) benimde vitesden zırıltı geliyor. Bu sorun bayadır var. Vites topuzunu tutunca kesiliyor yada hafif sağa sola doğru çekince kesiyor. soğuk havalarda daha fazla yapıyor. bizde aynı sendeki gibi vites körüğünün altındaki lastikleri değiştirdik oralar yağlandı falan ama kesilmedi. en son bir usta motorun ordan vitesin demirine bir yay bağladı bir süre azaldı ama şu sıralar yine var.
Senin zırıltı aynı yerdenmiydi eğer öyleyse nasıl çözdünüz?

Zırıltı özellikle 2. viteste gaza yüklenince gögüsten geliyor gibiydi zırıldıyordu vites kolu sökülüp oranın lastiği değiştikten sonra kesildi gibi oldu bugün sanki yine duydum boşta gaza bastım gelmedi biriside göğüs sökülecek dedi bilende bilmeyende usta olmuş forumda 20 kişi bir araya gelse bazı ustalardan iyi iş çıkarırlar bu arada polo da da egr valfi var triger değişimi 1.2 tdi için 90 bin 1.6 tdi için 210 bin diye gördüm bakım kılavuzunda ayrıca tavan değişime nedne yapıyorsunuz kirlendiği için mi anlamadım eskisini tutmaz gibime geliyor.

Son düzenleme:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zırıltı özellikle 2. viteste gaza yüklenince gögüsten geliyor gibiydi zırıldıyordu vites kolu sökülüp oranın lastiği değiştikten sonra kesildi gibi oldu bugün sanki yine duydum boşta gaza bastım gelmedi biriside göğüs sökülecek dedi bilende bilmeyende usta olmuş forumda 20 kişi bir araya gelse bazı ustalardan iyi iş çıkarırlar bu arada polo da da egr valfi var triger değişimi 1.2 tdi için 90 bin 1.6 tdi için 210 bin diye gördüm bakım kılavuzunda ayrıca tavan değişime nedne yapıyorsunuz kirlendiği için mi anlamadım eskisini tutmaz gibime geliyor.

Tavan döşemesi zamanla sarkma yapıyor.Yapıştırıcısı özelliğini kaybediyor kumaşla döşeme ayrılıyor.
Ben havalar ısınınca bir bakayım o zaman :D Eğlence çıkar arkadaşlarla yaparız :D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Madem VW konusu açıldı bizim tosuncuğuda görücüye çıkartalım o zaman :) Sanki kasırga daha yere yakın gibi geldi bu resmen bildiğimiz leylekya :D

dsc3129.jpg

Bu arada Hakan abi bak bende merak ettimya :D