Astra F Kullanıcıları Buraya

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katlanan hoş bir ayna yapılsa olabilir aslında dediğiniz gibi ama nerde bizim araçların modifiye sıkıntısı kadar hiçbir aracın böyle bi sıkıntısı yoktur herhalde

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya modifiye ayna diye hap kadar aynaları satıyolar...
modifiye talep trendini şahinler belirliyo ülkemizde, sonuç da bu.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aileye bir astra daha girdi sayılır, Ablamlar 1,4t sport active select sunrooflu astra aldılar. Pazartesi gelecek araç. Biraz yakıt sıkıntısı olacak sanırım :D

tayfunzafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hakan sorma dostum. hakatten düşünsene ya. İsteyeceğim bi takım. Kontrol düşmesinide hurdacıdan 25 liraya buldum.

http://www.farbul.com/View-Max-Marka-ASTRA-F-1991-1998,LA_987-3,381-2.html
site bu. İlgilenen arkadaişara duyurulur. Aıl amacım elektrikten ziyade ısıtma mevzuu. Yağışı havada hakkatten zulme dönüşüyor.

güzel fiyat bende 94 de çeviricem alırsan bizide bilgilendirir misin ürünler güzelse alırız

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski aynam çok sağlammış demekki :D

yeğenim var bitane koca ..tlü :) arabanın yanında sendeleyince aynayı kucaklamıştık :) camını sökmeyi bi denedim ama beceremedim çok sağlamdı. o kadar kolay sökülüyosa şimdiki yan sanayi aynanın camıyla değiştiririm...

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynaları aldım arkadaşlar. Gürüşünde en ufak sıkıntı yok. Plastik kalitwsi vasat üzerinde. Bağlantı noktalarında biraz açıklıkalr var ancak kayda değer bir eksi değil. Isıtma olup olladığını bugün atölyede kontrol edeceğim. Burdan paylaşacağım. İki ayna artı + orgınal ayar düğmesi = 110 tl.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat çok iyi

elektrik tesisatını çekerken detayları not et, belki bize de lazım olur bi gün.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,
lastikleri yenilemem lazım. bolca konforlu, biraz da dayanıklı, her şekilde fren performansı iyi olan lastik önerin bana.

konfor öncelikli, çünkü öyle limitlerde kullanmıyorum artık arabayı. tabi yol tutuş son sırada değil, fren performansı iyi olmalı.
ben arabayı aldığımda üzerinde michelin ler vardı gayet iyiydi onlar. en son yokohama aldım fena değildi ama çok ses alıyodu içeri, yıllanmış olduğundan olsa gerek izleri hala gayet derin olmasına rağmen geçen gün mecburen bi ani fren yaptığımda fren sesi ortalığı yıktı ama yavaşlamadı bile. allahtan freni bırakıp manevra yaparak kurtardım yoksa sonuç fena olacaktı.