Astra F Kullanıcıları Buraya

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence saçma bi düşünce camı kavisli olmayan arabamı var:D kaliteli bi film düzgün bi işçilikle uygulanırsa hiç problem olmaz bence;)

katılıyorum ama cam fiilmine karşıyım çünkü polisle sorun olacak ,görüşü engelleyecek bi miktar,hem herkes siyah camlı araç almak istemez:confused: satarken zorlanabilrisin ha bunlar sorun diil diyosan görüntü güzel oluyo kaliteli bi yerde yaptırırsan hiçbişe olmaz 5 yıl garanti veriolar zaten:good:

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de varım arkadaşlar. bende airbag 2 tane ama ekranda yazı yok. olması mı lazım? dönüşlerde gıcırtı bende de yapıyor. birde emniyet kemerinin takıldığı uç ta gıcırtı yapıyor sarsntıda

Hocam isim konusunda yardımcı olursan,imza olayı yanii..İki airbag bendede var ama herhangi bir lamba yok airbag diye yada var ben bilmiyorumm....Bunu bilen bir arkadaş varsa bilgilendirise bende sevinirim....

astra-turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Astra F ciler

Selamlar arkadaslar bende astra f ciyim besinci astram ve hala cok memnunum baska bi arabada onda buldugumu bulamadim büyük bir ask diyelim :D
ilk arabam
Astra F 97 modeldi hatirlarsam 1.7TD 68beygir di
ikincisi
Astra F 92 model Gsi 2.0 8V
ücüncüsü
Astra F 91 model 1.4 60beygir di
dördüncüsü
Astra F 92 modeldi hatirlarsam Gsi 2.0 8V
Ve Son Numara besincisi
Astra F 98 Model 1.6 75Beygir yakinda insallah 3.0 olacak :D

astram1.JPG

Bi Sorum olacak Benim Airbag lambam yaniyor acaba astra f lerde hata kodunu silmesini bilen varmi aletsiz bazi arabalarda mesela iki kere kontagi ac kapa arabayi calistir kapat kontagi ac kapa arabanin hata kodlari siliniyor bilen varmi?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldin.Yalnız imza olaynıda gerçekleştirirsen daha iyi olacak...Bu arada Maaşallah aracın cok güzel duruyor...Senin dediğin gibi birşey duymuştum ama tam olarak hatırlamıyorum....Ayrıca bu lamba bizde yanmıyorsa arızalı anlamınamı geliyor...Yani bizim airbagler patlak olabilirmi....

astra-turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekür ederim...
Yok Lamba yanmiyorsa onunla alakasi yok airbagde sorun olsa o lamba bende oldugu gibi arabayi calistirdiginda devamli yanar ampülü patlamis olabilir yani kontagi actigindada yanmiyorsa en basit fikir olarak bu aklima geliyor.
Veya senden önce kulanan herhangi bi nedenle yani hatta gösteriyor diye iptal etmistir...

Bu hatta silme konusunu ben biraz arastircagim olumlu bir sonuca varirsam sizlerle paylasirim saygilarla sevgilerle...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaslar bende astra f ciyim besinci astram ve hala cok memnunum baska bi arabada onda buldugumu bulamadim büyük bir ask diyelim :D
ilk arabam
Astra F 97 modeldi hatirlarsam 1.7TD 68beygir di
ikincisi
Astra F 92 model Gsi 2.0 8V
ücüncüsü
Astra F 91 model 1.4 60beygir di
dördüncüsü
Astra F 92 modeldi hatirlarsam Gsi 2.0 8V
Ve Son Numara besincisi
Astra F 98 Model 1.6 75Beygir yakinda insallah 3.0 olacak :D

astram1.JPG

Bi Sorum olacak Benim Airbag lambam yaniyor acaba astra f lerde hata kodunu silmesini bilen varmi aletsiz bazi arabalarda mesela iki kere kontagi ac kapa arabayi calistir kapat kontagi ac kapa arabanin hata kodlari siliniyor bilen varmi?
Abi bu arada aramızda en koyu F kasacı senmişsin ama büyük ihtimal ikinciside ben olurum çünkü gerçekten kullanımı,konforu,tipi çok hoşuma gidiyo hatta allah nasip ederse ilk aracımın siyah ve 94 model bir GSi düşünüyorum kısmette varsa inş. ilk onla başlamak istiyorumki zaten acemiliğimi zaten astra f kasada attım:)

astra-turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insallah ya güzel araba gercektende tavsiye ederim zevkler ve renkler tartisilmaz ama buda benim zevkim herkeze tavsiyem :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkaşlar aracında airbag olan f kasacılar dikkat...benim araçta yaklaşık bir aydır emniyet kemeri deliğine zor giriyorduu.ama zorla sokup idare ediyordum...bugün girmedi deliğine...servise götürdüm tamirini denicekler ama yenisi 300 den fazlaymış airbag ın açılması halinde sürücü sıkışmasın diye koltuk geriye gidiyormuş ben biilmiyordum ama zekice yapılmış bu sistem pahalı dikkatli olun abiler...

nası yani tam anlayamadım aktif gergi olayımı bu yoksa farklı bi sistem mi? yada kemerin girmemesiyle bunun nası bi bağlantısı var:confused: biraz açıklarsanız sevinirim;)

bizim araçların aktif gergi sisteminden kaynaklanıyo o yüksek fiyat,
2004 senesinde 240ytl di yenisi, körüğü patlakmış, o dönem yaptığım kazadan sonra değişmişti
aktif gergi çarpma anında insan ileri doğru giderken doğrudan kemere göğsü sıkışmasın diye ilk anda kemeri insana doğru çekiyor ve ileri doğru olan hareketin büyük kısmını sönümlüyor.

airbagsizlerde de mevcut..
emniyet kemer kilitlerinize iyi bakın derim ;) pahalılar çünkü..

Insallah ya güzel araba gercektende tavsiye ederim zevkler ve renkler tartisilmaz ama buda benim zevkim herkeze tavsiyem :D
hoşgeldiniz aramıza,
arabadan anlayan biri daha çıktı işte :D

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
bu gergi sistemi bende de mevcut;önceki vectramda da vardı;ve iki araçtada airbag yok , sahibinden.com da çıkması 300 ytl bu gergi sisteminin...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kullandırmasın ama küçük detaylara önem vermek lazım emniyet kemerinizi ihmal etmeyin arkadaslar ne olursa olsun takın.