astra g arka fıskiye anten dibi lastiği

jaws35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
resimde görülen arka fiskiye antenin kaportoya yapışan lastik güneşten yırtılmış ayrı olarak satılır mı yoksa komplemi satılmaktadır...

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0162aaa.jpg
    Fotoğraf0162aaa.jpg
    98.9 KB · Görüntüleme: 108

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antenle birlikte satılıyormus benimkide koptu siyah silikonla doldurmayı düsünüyorum ben

jaws35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mecburen komple alcam o zaman lastiğin olduğu yerden tavana su sızdırır döşemede gider.

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım merhaba, ne yaptın anten işini aynı sorun bende de mevcut.

AsTRa EditioN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede başladı anten lastiği, ekmeğini yemiş.su fiskiyeli olduğu için piyasada satılan anten lastikleri olmuyor.aradım taradım bulamadım.yenisini alıp lastiğini kullanalım dedik parçacı 320 lira takımına dedi.o da bi ay sonra gelcek bi lastik için o kadar para vermek koyar açıkcası. başka bi başlık altında buna benzer bişeyler okumuştum sağlam bi lastik malzemeden oraya göre kesip yapıştırayı öneriyodu arkadaş bana mantıklı geldi.deneyen oldumu bu taktiği.şimdiden tşk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sıkın siyah silikonu kafanız rahat etsin kıytırık bir lastik için çuval dolusu para vermeyin arkadaşlar. Paranıza yazık. Geçen Savaş abi bana bir ürün getirdi bildiğiniz kemik gibi oluyor sadece üzerinden 24 saat geçmesi yeter de artar bile. ;)

AsTRa EditioN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıkalım sıkmasınada arada conta görevini görcek bi malzeme lazım su almaması için bunun için ne yapmalı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
sıkalım sıkmasınada arada conta görevini görcek bi malzeme lazım su almaması için bunun için ne yapmalı

Ürün bu... dikkatli şekilde kullanılması durumun da o dandik contadan bin kat daha sağlam daha dayanıklı daha su geçirmez olacağından adım kadar eminim. Aracın bazı paslı yerleri içinde bu ürünü kullandım. Ön cam lastiği güneşten resmen kendinden geçmiş durum da idi. O kısmı düzgün bir şekilde kapadım. Resimleri elim de olsa eklerdim. Orijinal halinden daha sağlam ve sağlıklı oldu. Ürünü sürerken dikkat etmek gerek resmen kaynak yapıyor.

18450d1436993395-ocaginiza-dustum-dostlar-img_20150715_234538-small-.jpg