Astra g Arka tarafa tavan lambası

rmz50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde kafama takıldı niye arka tarafta lamba yok ki dedim gittim 5 tl ye küçük bi tavan lambası aldım ve koyuldum işe,ön tarafın tavan lambasından elektrik hattını çektim ve lambayı taktım.Düşündüğümden de kolay oldu ve bence opelin büyük bi eksikliğini giderdim arabamda :)

Nasıl olmuş?

Ekli dosyalar

• Görüntü030.jpg
    Görüntü030.jpg
    87.3 KB · Görüntüleme: 217
  • Görüntü038.jpg
    Görüntü038.jpg
    90.1 KB · Görüntüleme: 172
Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık, gayet güzel olmuş. Ne yazık ki Opel mühendisleri arkada oturanları adam yerine koymamışlar. Aynı şeyi ben de düşünüyorum. Ya öndeki lambanın aynısından alıp arkaya monte etmeyi planlıyorum ya da ışıklı elçiklerden.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kapı elcegıne koysan daha ıyı olurdu elıne saglık orjınal elcıkler daha ıyı durur taner abıde var bır takım ıstersen al ramazan abı ;)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde tavandaki tutamaçların içinde var ama classic diye tabir edilen G kasalarda demekki opel onuda kadırmış :(

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bir fikir olmus ama keske lambayi bayaz led yapsaydin daha farkli bir havasi olurdu..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım el tutamaclarının içinde var ama pek etkili olduğu söylenmez

rmz50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bir fikir olmus ama keske lambayi bayaz led yapsaydin daha farkli bir havasi olurdu..

Benim taktığım lamba gerçekten çok güçlü ışık veriyor,dediğiniz gibi beyaz led ampüllerden olsa daha hoş olur.bakalım bi fırsatını bulursam beyaz ledlere çevirebilirim.

ede-46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım el tutamaclarının içinde var ama pek etkili olduğu söylenmez

selam bendede aynı ıdı el tutacaklarının ıcındekıler bıraz az ısık verıyordu.ıcındekı lambayı cıkarttım ve uzerınde aynı tıp ve uzerınde 12 adet led olan lambadan aldım tanesı 7 tl gıbı on aydınlatma,4 adet arkalar ve bagajı komple ledlı yaptım.arac ıcı ınanılmaz aydınlanıyor tavsıye ederım.

rmz50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malik bey foto ekleme imkanınız varsa iyi olur.Bende led lambalara çevirmeyi düşünşyorum hepsini.:) (göstergeler dahil)