astra g mantzel + emme monifold içim usta

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son düzenleme:

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cuma dostum bak ekledim oraya benim aracım ve takılı olan motor içindeki sana verdiğim mantzel.. kandırıldım falan böyle şeyler düşünme kardeşim 3-5 lira için üç kağıt yapçak adam değiliz valla görünce şaşırdım.. :( onu takması o kadarda problem bişi değil o x motor için diyen ustanın alnını karışlarım ben direk z motor için resimde gördüğün gibi inş takarsında aradaki farkı görürsün ;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar büyük bir hevesle başladığım proje yarım kaldı. Sebebi mi mantzel x motor içinmiş benim aracım z motor. Aldığım arkadaş kendi aracından (benim aracimla aynı kasa aynı model) söktuğunu ve bana gönderdiğini söyledigine göre ben kandırıldım mı aceba ??
sen bıdaha o ustaya gıtme opelden anlımıyor onuda gectım tamırcı degılmış :mad:
uye cezası almazam sana vıdeolar eklerım dudakların ucuklar x motormuş olmuyomuş z motora uyuyor takamıyosan gel taktırırız;):)

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

sen bıdaha o ustaya gıtme opelden anlımıyor onuda gectım tamırcı degılmış :mad:
uye cezası almazam sana vıdeolar eklerım dudakların ucuklar x motormuş olmuyomuş z motora uyuyor takamıyosan gel taktırırız;):)

Sağol burak bi şekilde halledecegiz artık bakalım olmadı o tarafa gelcem :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gel bu tafara hallederiz murat a cok kızdım nıye saatı dıye zaten ımkanı olsa teşke gerı alsa senden para olsa gerı alırdım mantzeli senden ;)

Capricorn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bende de 1.4 astra GL var.. Arkadaşın taktığı 3 ürünü nerede bulabilirim ?

matzel - emme manifoldu - headers ?