astra g mi fiesta mı

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar
uzun bi aradan sonra kapınızı çalayım dedim. yaklaşık 2 aydır opel astra g elegance 1.6i otomatik vites kullanmaktayım. çok memnunum ama bugün bir takas teklifi geldi ne yapacağımı bilemedim.

Ford Fiesta 1.4 Collection 2005 Model 22.750 TL Galeriden satılık ikinci el Bej renk - 143954812

2005 model ford fiesta 1.4 tdci otomatik vites ve orjinal sunroof lu(çok nadir bulunuyormuş) . benim aracımın üzerine 2bin tl istedi. araç çok temiz bikaç parça yüzeysel boya var. ne tavsiye edersiniz ?

kendi aracımda komple yüzeysel boyalı 1 parça çamurluk değişmiş. motor ve şanzuman sorunsuz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Otomatik bir ford alacak isem özellikle yeni çıkanlardan olacak ve 1.6 altı olacak sonra gaza bastığında altın da zıplayacak daha yok mu? diyecek ;) gerisi kırmızı başlıklı kız ile hain kurt hikayesi ;)

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik bir ford alacak isem özellikle yeni çıkanlardan olacak ve 1.6 altı olacak sonra gaza bastığında altın da zıplayacak daha yok mu? diyecek ;) gerisi kırmızı başlıklı kız ile hain kurt hikayesi ;)

çok eski sayılmaz kanımca :D kalkışlarda daha bi seri gibi ama vites geçişleri çok yumuşak değil. motorun sesi zaten insanı bi havaya sokuyr :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yerinizde olsam eger aracların temizlik bakımından cokta farkı yoksa fiestayı alırdım.

hem sunroof hem dizel..collection dolu paket jantlar sisler renkte güzel.iyice düşünün derim.

edit: simdi baktım deri direksiyon falanda varmış.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şahsi fikrim ford güzel araç. Sağlam ne bilim üzmez şimdi adamlar özellikle otomatik konusunda çalışma içinde ben ford derim. Ama 1.4 bilemiyorum.Nasıldır? nedir? ama araç 1.6 ise benim açımdan mesele gitti demektir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İllaki dizel ve ekonomik olsun dersen Fiesta iyi bir seçenek olabilir.

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takas edersem sizle bu son görüşmem olacak gibi :D
hakkınızı helal edin. çok teşekkür ederim. :bir:

az param biriksin bir insignia cıda gel takas edelim derse tekrar gelirim

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galericinin çok ekmeğini yedim ya bana yanlış yapmaz (inş) bu aracımı ve hatta bi nceki paliomuda onun vasıtasıyla almıştım ilk elden. hep kar ettirdi

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde şöyle birşey var..arac galeriden. araca 22,750 yazmıs en az 2 bin kar payı vardır. 2 binde sizden aldımı hopp fiestadan 4 bin kar :)

7 senelik bi fiestadan 4 bin karda iyi yani.

olaki bu iş gercekleşirse takip edin bakalım sizin aracı kaca vericek..