astra g mi fiesta mı

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde şöyle birşey var..arac galeriden. araca 22,750 yazmıs en az 2 bin kar payı vardır. 2 binde sizden aldımı hopp fiestadan 4 bin kar :)

7 senelik bi fiestadan 4 bin karda iyi yani.

olaki bu iş gercekleşirse takip edin bakalım sizin aracı kaca vericek..

benim araç 19 a mal oldu bana. fiesta bana 21 malolacak . sunroof , dizel ve modelinin yüksek olması 2bin tl den fazla eder gibi. yakıtta çok karım bilmiyorum. sonuçta aynı yaktıktan snra dizelin tırtırtır sesini dinlemek çok mantıklı değil. opelim ortalamada 11lt lpg yakıyor 100km de. dizelde 6 lt den aşşa yakar inş

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin hesabınıza göre fiesta 21.000 gelecek, zaten galeri 22750 istiyor. pazarlık payınıda düştüğünüzde çokta bir kar'ınız olmayacak. bence aracınızdan memnunsanız değiştirmeye değmez. ikinci elde güvenilir temiz araç bulması zor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
takas edersem sizle bu son görüşmem olacak gibi :D
hakkınızı helal edin. çok teşekkür ederim. :bir:

az param biriksin bir insignia cıda gel takas edelim derse tekrar gelirim

Ford dünyanın en kötü arabasıdır :maden:

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 5 yıldır astra kullanıyorum. o zamanlar araç ararken fiestalara da bakıyordum. 2000 model astra nasip oldu aldık. daha sonra bir arkadaş 2007 dizel fiesta almıştı ve ben de deneme sürüşü yaptım. ama inince kendi kendime dediğim ilk söz şu oldu.
"iyi ki fiesta almamışım" :)
konfor ve sürüş keyfi astra gibi değil, güven vermiyor ve motor sesi fazla alıyor. zaten sınıfları da farklı. ha sonraki kasa fiestalar çok iyi onlara lafım yok. ama öncekileri tavsiye etmem.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra G gibi bir araçtan sonra fiesta sizi memnun etmeyecektir diye düşünüyorum tabi sizin beklentinize bağlı yol tutuş konfor vs.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Burada tek amaç 4 yaş gençleşmek ve dizele geçiş isteiği olabilir. Bu iki etkenin dışında Astra çok çok daha iyidir. 2 bin lira biraz fazla bana göre. Kafa kafaya, olmadı cüzi bir farkla belki olabilir. Üstelik Fiesta 150.000 km'de... Bence Astra'nın piyasası o değil. Benim tercihim Astra'yla devam etmek olurdu.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta sunroof onlarda bildiğim elektrikli de değil elle açmalı. Bende zamanında çok aradım fiesta hemde çok. Bu aracın 150 binde değişiyor sanırım kayışı öyle denmişti bana. Ayrıca da bu o kasanın makyajsızı 1 yıl sonra aynı kasanın makyajlısı çıktı o daha hoş ve daha çok tutuluyor. Ayrıca da Alman konforunu ve senin aracının sınıf farkını bulamzsın o araçta

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g'den sonra fiesta tabiri caizse attan inip eşşeğe binmek gibi birşey olur. iç hacmi dar izalasyon daha zayif yol tutuşu ve konfor düşük malzeme kalitesi düşük. bunun dışında yaş büyük ve dizel karar sizin...

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca collection olunca şu aşağıda paylaştığımın collection paketi çok tutuluyor hatta onun otomatiği yok bile diyebilirim.
Çünki 2005 ten sonra makyajlı collection paketlerde sony müzik sistemi ve mavi şeritli iç paketler vs vs var.
ASIL COLLECTION :D
Ford Fiesta 1.4 Collection 2009 Model 22.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 142787755

otomatik olarak da normal makyajlısı
Ford Fiesta 1.4 TDCi Comfort 2006 Model 23.900 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 143973244

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar takastan vazeçtim. mersinde yaşıyorum sunroof bi avantaj olabilir belki ma benim aman aman olsun dediğim bi özellik değildi. sunroof olmayan muadilleride zaten daha ucuzdu. arabamdanda memnunum lpgli olması dışında. olmadı lpg tankını söktürüp benzinli binerim. neyse uzun lafın kısası tekra merhaba :D