astra g mi fiesta mı

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg neden söktürülür ki. biz lpgsiz araba aramıyoruz siz söktürmek istiyorsunuz ilginç ? Benzin Fiyatlarından haberiniz var diye düşünüyorum...

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg neden söktürülür ki. biz lpgsiz araba aramıyoruz siz söktürmek istiyorsunuz ilginç ? Benzin Fiyatlarından haberiniz var diye düşünüyorum...

günaydın. avm lerde kapalı otoparklara girememek. milyonda 1 ihtimalde olsa birinin arkanızdan vurup sizi havaya uçurma ihtimaliyle yaşamak :D.
bagajda yer kaplaması sanayide lpg ustalarına boyun eğmek, motoru aşındırması haftada 2 defa lpg istasyonuna uğrama gibi nedenlerden dolayı.
ayrıca lpgye geçince enjektörlerden gelen ses rahatsız ediyor. atiker marka benimki plastikmiş. çelik enjektörler sessizmiş ama onların fiyatı yüksek.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın. avm lerde kapalı otoparklara girememek. milyonda 1 ihtimalde olsa birinin arkanızdan vurup sizi havaya uçurma ihtimaliyle yaşamak :D.
bagajda yer kaplaması sanayide lpg ustalarına boyun eğmek, motoru aşındırması haftada 2 defa lpg istasyonuna uğrama gibi nedenlerden dolayı.
ayrıca lpgye geçince enjektörlerden gelen ses rahatsız ediyor. atiker marka benimki plastikmiş. çelik enjektörler sessizmiş ama onların fiyatı yüksek.

kapalı otoparklara ben giriyorum simit tankım var. gaz dolum ağzıda altta belli bile olmuyor lpg takan yerler artık bunu sorun edenler olduğu için gizliyorlar.
arkadan vurulupta kim havaya uçmuş ki ? lpg tankı benzin tankından sağlamdır. hiç dert etmeyin kimse havaya uçmaz arkadan vurmakla falan.
lpg ustalarına boyun eğmek nedir ben anlamadım şahsen 3 tane opel aracı değiştirdim filtre değişiminden sonra bir ayar yaptırırım oda 15 bin km sonra.
2 haftada bir lpg istasyonuna uğradığınızda cebinizden çıkan ücretle ayda bir defa benzini doldurunca çıkan ücreti bir hesaplayın ayrıca gideceğiniz kilometreyide tabi.
2001 astra g aracımda atiker takılıydı silindir tank koydurmuştuk o zaman bir tek ona pişman olmuştuk bagajda yer kaplıyor diye onuda 50 liraya simite çeviriyorlardı ama ha şimdi de şimdi derken sattık gitti. enjektör sesini araba giderken duyuyorsanız helal olsun valla. bizde corolla var brc takılı ben hayatımda onun kadar gürültülü çalışan enjektör görmedim. şakır şakır ediyor. yolda giderken bir gram duymuyorum şahsen...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

düzgün yapılan lpg sorun çıkarmıyor sadece belli periyotlarda bakımlarını yaptırın filtre sini sonrasında gaz ayarını yeniden yaptırın 15-20 tl. lpg tankını bir kere fullesen 300 km rahat yaparsın bu durumda kullanıma bağlı 1.5 2 haftada 1 kere gidersin lpg istasyonuna. lpg ye geçince enjektörden gelen sesi araç rölantide çalışırken ve kaput kapalıyken araç içinden yada dışından kesinlikle duyulmuyor.eğer ciddi anlamda ses geliyorsa enjektörleriniz bozulmuştur. benim aracımda da atiker var en ufak şıkırtı takırtı yapmıyor enjektör. ayrıca atiker bayilerinde garantili enjektör 120 tl civarında pahalı değil bence.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben omvl'nin enjektörlerini 20 liraya değiştirdim :D tanesi 5 liraya dolunay lpg sanırım pek takılmıyor diye ucuza veriyor. adamlar guiness rekorlar kitabına girmişler bizim milletimiz hala brc taktırıyor deli gibi enjektör sesi getiren marka brc birde...

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sakın öyle bir hata yapmayın derim aşktır astra vaz gecemessin :)

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın öyle bir hata yapmayın derim aşktır astra vaz gecemessin :)

aynen aşktır astra :) 4 senedir astraya biniyorum aracın koltuğuna oturduğum zaman bir rahatlık güven hissi veriyor yüksek hızlarda bile o güvenlik hissini bozmuyor.yol tutuş bakımından kasa olarak sağlamlık bakımından daha birçok yönden bence gayet güzel bir araç. ama nedense astra yada opel diyince insanlarımız bir adım geriye kaçıyorlar.