Astra G Performans Önerileri ?

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın kat ıptalı orta susturucu ıptalı yapma performans almak ısterkenn daha cok gerı dusersın yapıcagın tek sey performans almak ıstıyorsan sadece turbo bu araclarda cok bırsey olmuyor denendı cunku turbodan baska bırseyle performans alamıyorsun hee bende sadece sunu denedım corsa gsı headers aldım performans arttı aklımde derecelı egzantırıkte var ama malıyet yetmıyor turbosuz olsun ıstıyorsan anca bunları yap derım

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın kat ıptalı orta susturucu ıptalı yapma performans almak ısterkenn daha cok gerı dusersın yapıcagın tek sey performans almak ıstıyorsan sadece turbo bu araclarda cok bırsey olmuyor denendı cunku turbodan baska bırseyle performans alamıyorsun hee bende sadece sunu denedım corsa gsı headers aldım performans arttı aklımde derecelı egzantırıkte var ama malıyet yetmıyor turbosuz olsun ıstıyorsan anca bunları yap derım

Sadece kat iptali düşünüyorum hocam. Seste azda olsa farklılık olsun diye. Yoksa aşırı bi güç istemiyorum. Orj son ve orta susturucu headers kalacak. Sadece kat iptal edilecek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi