Astra G ye Kendiliğinden Kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü montajı

mfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece elektrik 12v ve şase bağlantısı yapsak ta çalışiyor ayna değil mi geri vites bağlantısı yapmak istemiyorum ben. Birde kontak elektriğini yukarda nerden alabilirim. Kablo rengi ne yardımcı olabilecek var mı

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece elektrik 12v ve şase bağlantısı yapsak ta çalışiyor ayna değil mi geri vites bağlantısı yapmak istemiyorum ben. Birde kontak elektriğini yukarda nerden alabilirim. Kablo rengi ne yardımcı olabilecek var mı

mehmet tavan labmasını söküp elini içeri doğru sokup biraz yoklarsan oraları orda eline kablolar gelecek orda zaten kahverengi şase, siyah + uç olacak

mfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın deniycem artık şaseyi buldumda + ucu nerden alabilirim arabada hangi renk ona bakıyorum

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yarın deniycem artık şaseyi buldumda + ucu nerden alabilirim arabada hangi renk ona bakıyorum
kontagı ac kontrol kalemı tut yanarsa kontagı kapat ac tekrar tut yanarsa tekrar kabloyu hafıf yarala bagla kabloyu ıyı ızole et degmesın saga sola;)

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aldim dİkİz aynasi astra h ve vectra c Çikmasi. 2000 astra cd ye takicam. Bana da kisaca tarİf edebİlİr mİsİnİz montajini?