Astra G ye Kendiliğinden Kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü montajı

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla bende genelde çinli ve almanlarla çalışıyorum zaten arama yaparken shiping turkey'i seçtinmi Türkiye ye gönderenleri buluyor. Ben bu şekilde alışveriş yapıyorum şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebay.de shipping turkey az işde benimde aldıklarımın %80 nin shipping turkey e yokdur ama ben satıcıyla konuşurum yollar o shippiingi takmam kafaya %90 ı konuşursan yollar çünkü yeterki shippingi öde. adamların taş atıp kolları yorulmuyor neticede ingiltere içi kargolasada kargoya gidicek türkiyeye yollasada onun için değişen bir şey yok.

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aşağıda ayanın monte edilmiş halinin resimleri var sormak istesiğiniz her türlü soruda yardımcı olmaya hazırım

malper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan... Fotolar için de teşekkür.

Yağmur sensörü için bir sorum olacak. Ben kendi arabam için bakmıştım, z16xe, TIS da bulamadım devresini(2 günlük tis kullanıcısı olarak:) )
Korkarım sende de bir problem var, sensörü göremedim de. Bi açıklık getirebilirsen sevinirim.
Teşekkürler.

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla şu an için sensör öylecene elimde duruyor. hazır bir tesisatı yok. anlayan veya yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok makbule geçer

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piri piyasada hazır yağmur sensörü satılıyor onu alıp takabilirsiniz yada onun tesisatını alıp sendeki sensöre belki uydurabilirsin

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri vitese bağladınız mı aynayı? birde elektriği kontaktan mı almak gerekiyor? vectra c aynası almışsınız sanırım...

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki geri vitese bağladık elektiriği ise tavan lambasının ordan aldık. evet vectra aynası ama astrayada uyuyor

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki geri vitese bağladık elektiriği ise tavan lambasının ordan aldık. evet vectra aynası ama astrayada uyuyor
geri vitese nasıl bağladınız peki? bende omega aynısı aldım yakın sayılırlar... benimkinin içinde de motorda var ama switchini monte edeceğimi sanmıyorum... kumanda ile iç aynayı oynatmak çok mantıklı gelmedi... döşemeyi sökmeden takılıyor yani di mi :D

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ben aynayı sökmedim. kablolbaı hazırdı. zaten bağlantıdada anlattım 4 adet kablo var. biri + diğeri şase biri geri vitesin şasesi. sonunsucunu bağlamana gerek yok. konuda önde ayrıntılı açıklamam var. sadece sol sigortanın ordaki yeri açtık geri vites şasesi için sonra kablotyu direkten çetik 30 dakika sürdü