Astra Gsi 94 & Cooper S

İkiside modlu iyi düşün...

• Astra F Gsi

Oy: 25 51.0%
  • Cooper S

Oy: 24 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    49

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Nze 47 ile 255 hp dereceli + kasnaklı bi cooper S denedik sizce ne olur sonuçlar diye sorayım sonra videoları koyucam ;)

Astra : lexmaul manifolt 286 derece eksantrik piston + dostlar chips ??? hp
Mini : Kasnak dereceli eksantrik timing + chips 255 hp

Son düzenleme:

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
mini diyorum gsi ler yürümez :)

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantıklı düşünelim mini sonuçta 1.6 istediğin kadar yükle yine 1.6 nereyekadar kardeşim astra 2.0 sonuna kadar rolling yapıpta fark attığım araçları saymaya kalksam burdan karşıya yol olur ama emin olun 1 tane alan olmadı en son audi Q7 ile kalktım adam arkamda kayboldu bekledim rolling yaptım gene boy boy aldım isterseniz izlesene com da vsl 77 yazın bazılarını seyredin :)

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 motor ile 1,6 motor hem kapasite hem de modifiye açısından farklıdır mini iyi bir araç ama gsi alabilir Arkadaşım da var yaklaşık 300hp gsi. onu geçenini görmedim henüz m3 dahil otobanda x5 ile bundan iki hafta önce kapıştık bana yol vermemek için önümden ayrılmadı ne sağa ne sola kaçamadı eşim yavaş üstüne çıkacaksın dedi aramızdaki mesafe herhalde 4-5 metreydi yani araç ciğerliyse sfi ile başetmek zordur

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantıklı düşünelim mini sonuçta 1.6 istediğin kadar yükle yine 1.6 nereyekadar kardeşim astra 2.0 sonuna kadar rolling yapıpta fark attığım araçları saymaya kalksam burdan karşıya yol olur ama emin olun 1 tane alan olmadı en son audi Q7 ile kalktım adam arkamda kayboldu bekledim rolling yaptım gene boy boy aldım isterseniz izlesene com da vsl 77 yazın bazılarını seyredin :)

Q7 mi? o 4çeker değilmi. bildiğim kadarı ile suv tarzı bir araca geçilmen zaten fazlaca mantıklı değil. ne kadar yüklü olursa olsun karsındaki araç...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ankete katılmıyorum ama buraya bu kadar övünerek yazdıgına göre sen almıssındır yarısı...

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metin abi buna karar vermek zor nze 47 yakından inceledim ama ben diyorum ki mini s alır diyorum ama gsi da albilir iki arabada tehlikeli konuşmak bile dogru olmaz ben s diyorum ümit abi ye selam :D ;) ( inşallah gsi dir :D )

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Q7 mi? o 4çeker değilmi. bildiğim kadarı ile suv tarzı bir araca geçilmen zaten fazlaca mantıklı değil. ne kadar yüklü olursa olsun karsındaki araç...

abi SUV diyip niye aşalıyosun ya bunun Cayenne Turbo S i ML63 AMG si falan var lütfen :D