ASTRA GTC almayı düşünüyorum. Yardım Lütfen ! ! !

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA GTC almayı düşünüyorum. Yardım Lütfen ! ! !

MeRt link' Alıntı:
Benim tavsiyem motor tercihiniz hakkında olacak.

Eğer 1-2 lt fazla yakması sizin için sıkıntı olmayacak ise mutlaka 1.6 180 tercih edin.

1.4 140 almış biri olarak 1.6 180 tercih etmememin pişmanlığını hala yaşıyorum diyebilirim.  :(

Beklentileriniz performans üzerine kurulu ise mutlaka tercihiniz 1.6 180 den yana olsun.

mert valla 1.6 lar icin söylenecek pek söz yok. aslına bakarsan gtc'nin hakkı 1.6 180 hp. ama sonucta memnun da eder 140 lık olan. belki de sen 1.6lıkları test etme imkanın oldugu icin farkı cok net bi sekilde görebiliyorsun.ama sonucta  1.6 aldıktan sonra 'yav keske 1.4 alsaydım az yakardım' pismanlıgı da olabilir seninkinin tam tersi olarak  :-X

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
mert valla 1.6 lar icin söylenecek pek söz yok. aslına bakarsan gtc'nin hakkı 1.6 180 hp. ama sonucta memnun da eder 140 lık olan. belki de sen 1.6lıkları test etme imkanın oldugu icin farkı cok net bi sekilde görebiliyorsun.ama sonucta  1.6 aldıktan sonra 'yav keske 1.4 alsaydım az yakardım' pismanlıgı da olabilir seninkinin tam tersi olarak  :-X

Tabi öyle bir durumda söz konusu olabilir.  :)

astraowner'ın da söylediği gibi 1.6 180 de manuel seçeneği olsaydı kesinlikle 1.6 180 almış olurdum.

Böyle söylüyorum diye 140 lık canavarlarımız da küçümsenmesin, performansları oldukça tatmin edicidir.  okkk

Hem az yakar, hem çok kaçar  :D

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serdar opel balkanda flex paketli 1.6 180 lik bir araç vardı satılmadıysa ona bakabilirsin donanım seviyesi tatminkardı bence

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bende 1.6 180 hp de manuel olsaydı düşünebilirdim a.s fazla törpülüyor performansı . birde sanırım spor tek kapılı bir hatch arıyorsunuz kafanızı karıştırabilirim ama astra hb ile astra gtc arasında fiyat farkını hakeden farklar yok bence kişisel görüşüm hatta hb aracın ön ızgaralar sayesinde gtc den daha agresif olduğunu düşünüyorum bu konu tek kapı ve arkadan görüntüde değişse de ön ızgaranın neredeyse panjurun orda olmaması astra gtc de agresifliği etkiliyor diye düşünüyorum

aslına bakarsanız 1.4 140 cosmo dediginiz gibi cok daha dolu bir arac. ve tasarım olarak ön ızgaranın daha tok ve büyük oldugundan ötürü daha güzel durdugunu düsünüyorum fakat sorun degil. imscher body kit'li bi arac var odakta onu ayrı tutuyorum o bence bambaska olmuş güzel duruyor.
ha bu arada gtc ile j arasında cok fiyat farkı yok. fiyat farkı 5bin tl su anda son gtc kampanyasıyla birlikte.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
serdar opel balkanda flex paketli 1.6 180 lik bir araç vardı satılmadıysa ona bakabilirsin donanım seviyesi tatminkardı bence

hmm bilgi icin tesekkürler yarın müsait olursam bi arayım opel balkanı. bugün de tamastan dönüste dedim arkadasa surdan dön balkana gidelim kacırdık sonra da dönmedik  :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eger GTC alınacaksa kesinlikle ve kesinlikle 180 lik alınmalı mümkünse manuel 140 lık gtc ASTRA dan hiç bir farkı yok bence eksisi var
sonra yolda giderken 140 lıkla bir çok kişinin gazabına ugrarsınız aracınızdan soğumanıza neden olabilir yeri gelir 122 rocco yeri gelir benimki gibi 140 ASTRA hb sizi tokatlayabilir :D :D :D :D
espri bir yana tereddütsüz 180 lik benim şimdiki aklım olsa 180 lik alırdım

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Eger GTC alınacaksa kesinlikle ve kesinlikle 180 lik alınmalı mümkünse manuel 140 lık gtc ASTRA dan hiç bir farkı yok bence eksisi var
sonra yolda giderken 140 lıkla bir çok kişinin gazabına ugrarsınız aracınızdan soğumanıza neden olabilir yeri gelir 122 rocco yeri gelir benimki gibi 140 ASTRA hb sizi tokatlayabilir :D :D :D :D

Bence de tek kapı spor bir aracın hakkı 180 den başlar. Hb için 140 çok ideal bir motor hele aile babası olan birisi için.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıca balkanda ki araçın rengi SİYAH dı flexride+AFL de vardı

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:

:D valla 140lık bana yeter ya aslına bakarsanız. sonucta pilotajda bitiyor is bir süre sonra  steeringwheel
ama sizin gibi 140cılar ve arkadaslar aklımı celiyor. dedigim gibi kesinlikle iyi ve performanslı bi motordur ama o aracla kac yakarım ben malum?
zaten sert ve devirli kullanıyorum. 1.6 180likler insignia'lardan 2-3 lt az yakar degil mi?cünkü insigniacılar yakıttan sikayetci ve nerdeyse bnm suanki aracımla aynı yakıyor agırlıktan ötürü.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
 :D valla 140lık bana yeter ya aslına bakarsanız. sonucta pilotajda bitiyor is bir süre sonra  steeringwheel
ama sizin gibi 140cılar ve arkadaslar aklımı celiyor. dedigim gibi kesinlikle iyi ve performanslı bi motordur ama o aracla kac yakarım ben malum?
zaten sert ve devirli kullanıyorum. 1.6 180likler insignia'lardan 2-3 lt az yakar degil mi?cünkü insigniacılar yakıttan sikayetci ve nerdeyse bnm suanki aracımla aynı yakıyor agırlıktan ötürü.

sizin şu anki mercedes hangi model?