Astra H 2006 1.3 CDTI Essentia AUX giriş hakkında

AngelFRANTIX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H 2006 1.3 CDTI Essentia AUX

Aracıma aux giriş ekletmek istiyorum. Teyipte CD 30MP3 yazıyor. Kolcak altına baktım fakat aux bağlantısı vs. yok malesef.

Birde aracımda yol bilgisayarı aktif değil. Ekran destekliyor fakat bilgisayar tuşları no functions hatası veriyor bunu nerde nasıl yaptırabilirim?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kolçak altına baktım derken ? arka tarafa bakan para,eşya koyma bölümünü söküp çıkartın.orda bir soket olması lazım.o var ise işiniz kolay.yok ise forumdaki mp3 aux girişi yapma konularını takip edin.Ama muhtemel aracınızda o soket var.Yapmanız gereken şey arka kültablasının üstündeki plastik bölümü kanırtarak çıkartmak.boşta soket olucak.ordaki boştaki sokete sipariş etmeniz gereken bir eklenti var.onu taktıktan sonra auxunuz hazır...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
orjinal olarak teyp degismeden o teybe aux yapma ihtimaliniz yok tesisat olsa bile aktif edilemiyor.

ancak forumda stereo olarak aux yapma var ancak o yontemde de maalesef ekrandan aux menusu olmadan dinleyebiliyorsunuz.

BC yani yol bilgisayari icinse TECH2 ile kurulum yapmalisiniz, istanbulda iseniz yardimci olurum.

tolgatuncman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?p=48

bu konuyu inceleyin. cd30 mp3 calariniz 6 tuşlu ise iş biraz fazla. 9 tuşlu ise çok basit. bildiğim kadarıyla 2006 Astra H 6 tuşlu.

aracım opel astra H 2007 model. bahsedilen soket var aux için tech2 güncellemesi yapılması için sanayiye götürdüm ancak güncelleme sırasında aux modu açılması için 3 haneli bir güvenlik kodu istiyor bu kodu nereden bulabilirim ya da güncellemeyi yapan bir yer biliyormusunuz?

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
aracım opel astra H 2007 model. bahsedilen soket var aux için tech2 güncellemesi yapılması için sanayiye götürdüm ancak güncelleme sırasında aux modu açılması için 3 haneli bir güvenlik kodu istiyor bu kodu nereden bulabilirim ya da güncellemeyi yapan bir yer biliyormusunuz?

Aracinizla beraber verilen şifrelerin yazılı olduğu kartta (carpass) olması lazım. Carpass Yoksa yetkili servislerden öğrenebilirsiniz.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

İstedigi sey güvenlik kodu değil , CODE INDEX denen ve aracın teybinin özelliklerine göre fabrika tarafından belirlenmiş kodlardir , araçtan araca farketmez , size verilen hiç bir evrakda yazmaz , TIS2000 denen programdan bakarsınız . Aux-in icin kod index 002 - 011 - 061 den biridir . Aracınız Hatchback , teyp cd30mp3 gibi düşünerek yazdım kodları . Bundan baska sizden audio index , temparature index isteyecek .

Ayrıca 2007 modellerde tesisat olsa bile aux aktif edilemiyor , bir kaç kez daha yazmıştım , boşuna uğraşmayın ...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kolçak altına baktım derken ? arka tarafa bakan para,eşya koyma bölümünü söküp çıkartın.orda bir soket olması lazım.o var ise işiniz kolay.yok ise forumdaki mp3 aux girişi yapma konularını takip edin.Ama muhtemel aracınızda o soket var.Yapmanız gereken şey arka kültablasının üstündeki plastik bölümü kanırtarak çıkartmak.boşta soket olucak.ordaki boştaki sokete sipariş etmeniz gereken bir eklenti var.onu taktıktan sonra auxunuz hazır...

Benim bildigim 2006 modellerde hazir olarak gelmiyor. 2008 de belki vardir. Bence aux soketi yoktur o aracta. Yine de tabiki emin olmak icin bakmak gerekir...

Tapatalk 2 ile gonderildi.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 astra 1.3 cdti'de aux girişi var mı arkadaşlar... dıştan bir şey görünmüyor.

müzikçaların tipi CD30 MP3