Astra H Ayak aydınlatma

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimler kırık link gibi göründüğü için ve eski mesajlarımda düzeltme butonu olmadığı için böyle arka arkaya oldu kusura bakmayın.

erincaydin-albums-astra-h-picture6927-20161124-201636.jpg

erincaydin-albums-astra-h-picture6928-20161124-201647.jpg

erincaydin-albums-astra-h-picture6929-20161124-201701.jpg

Cakmakliktan elektirik alıp ayakalti ışıklandırmasi yapsam. Sorun olur mu? Deneyimlerinizi paylaşın sürekli yanmasını istiyotim ledlerin tek çipli 60 cm şerit let olacak. Akım gücü fazla gelir mi

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diğer konuda yazdığım gibi sorun olmaz ama gündüz de yanıcak o sebeble bir anahtar kullanabilirsiniz isteğe bağlı yakıp söndürürsünüz.Bazı şerit ledler çok ısınıyor ben amber rengi diye geçen turuncu denedim önce.Baktım ısınıyor sonra günışığı rengi denedim o ısınmadı.marka ve kalite ile alakalı olabilir.Beyaz park lambası ledi denedim t10 olanlardan.O hiç ısınmadı ve şerit lede göre daha tatlı bir aydınlatması vardı.Öyle bir şey yapabilirsiniz.

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diğer konuda yazdığım gibi sorun olmaz ama gündüz de yanıcak o sebeble bir anahtar kullanabilirsiniz isteğe bağlı yakıp söndürürsünüz.Bazı şerit ledler çok ısınıyor ben amber rengi diye geçen turuncu denedim önce.Baktım ısınıyor sonra günışığı rengi denedim o ısınmadı.marka ve kalite ile alakalı olabilir.Beyaz park lambası ledi denedim t10 olanlardan.O hiç ısınmadı ve şerit lede göre daha tatlı bir aydınlatması vardı.Öyle bir şey yapabilirsiniz.

Çakmakliktan derken. Çakmaklikligin çerçevesinde olan ışıktan almayı düşünüyorum. Ordan alırsam ışığın parlaklığını far düğmesinden parlaklığı azaltıp artirabilirim diye düşündüm. Bu konularda tecrübem yok bilgi topluyorum şuan :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bugün yaptım aynı uygulamayı. Fotoğrafları atarım yarın. Park ampüllerinden aldılar elektriği; kapılar açıldığında otomatik yanıyor. Gündüz farlar kapalıyken yanmıyor. Şerit led yerine 4 lü bisiklet/motor sinyali gibi olan bir led kullandım. Oldukça memnun kaldım, çok fazla aydınlatmıyor, loş ve harika bir görünüm oldu. Işık şiddeti arttırma/azaltma kısımından parlaklığı da ayarlanıyor. Montaj max. 10 dk sürdü. Renk olarak birebir oldu; Amber renkli.

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bugün yaptım aynı uygulamayı. Fotoğrafları atarım yarın. Park ampüllerinden aldılar elektriği; kapılar açıldığında otomatik yanıyor. Gündüz farlar kapalıyken yanmıyor. Şerit led yerine 4 lü bisiklet/motor sinyali gibi olan bir led kullandım. Oldukça memnun kaldım, çok fazla aydınlatmıyor, loş ve harika bir görünüm oldu. Işık şiddeti arttırma/azaltma kısımından parlaklığı da ayarlanıyor. Montaj max. 10 dk sürdü. Renk olarak birebir oldu; Amber renkli.

Tam benim istediğim gibi birşey olmuş. Güle güle kullanın. Toplam maliyeti ne kadar oldu. Ve nerde yaptırdınız

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 TL ledler, 10 TL montaj 20 TL. Sultanbeyli'de elektrikçim vardı o yaptı :)

Hocam yeri pm ile atabilir misiniz. Bende oraya bir gideyim. :) ellektrigi far in ordan mi çekti yoksa içerideki açma kapama yerinden mi

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O sistem de çok temiz.Onu düşünebilirsiniz güvenli bir uygulama.Foto bekliyoruz hocam :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f066a698ebdb8b168869de1a3ab3e5dd.jpg

Mekan Sultanbeylide, isterseniz bir ara beraber gideriz. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f066a698ebdb8b168869de1a3ab3e5dd.jpg

Mekan Sultanbeylide, isterseniz bir ara beraber gideriz. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam arkadaşınız bize de bu fiyattan yaparsa haftasonu uğramak isterim yanına :)