astra h cdti den sonra focus

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astra h 1.7 cdti den sonra focus 10.2005 model 1.6 tdci 109 ps focus trend aldim focus almamin nedeni fiyati cok sevdigimden deyil ama kötü araba deyilmis fiyati 5800
p_1259725_11289234897.jpg

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kötü araba tabiki değil:)

hayırlı olsun 5800euro mu fiyatı?

türkiyeye ugrarsanız bu aracla gelin plastikleri bi boyatalım jant atalım orda beceremezler:)

insallah foto beni yanıltıyordur iki kapı arasında ve tampon kaput arasında çok bariz renk farkı var

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türkiyeye ugrarsanız bu aracla gelin plastikleri bi boyatalım jant atalım orda beceremezler:)

insallah foto beni yanıltıyordur iki kapı arasında ve tampon kaput arasında çok bariz renk farkı var
fiyati evet 5800 burda focuslar ucuz gerci hepsi öyle tr ye göre renk fark yok diye biliyorum foto da öyle görünüyo zira arac kazasiz ve boyasiz diye söylediler.tabi yalanda olabilir ama ben baktim her yerine öyle kasada gözle görünen bir abeslik görmedim foto dan öyle görünüyo birde baska foto yükleyim.ankaradasin sanirim buzamana kadar benim ücüncü arabam 5 senede önceki iki arabayla da ankaraya geldim ankaraliyim her yaz gelirim eger gelirsem düsünüyorum eksiklerini yaptirmaya boya isi var biraz iki tanede cökük var tas tan dolayi tanidigin varsa gideriz
bildlabel_left.gif
Originalfoto
bildlabel_right.gif

vergrößern

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ama Jant kapakları farklı ona bir el atarsınız artık ;) :)
tsk valla iyi dikkat etmisin farkindaydim düsürmüs adam hic yoktan iyi dir yazlik lastigide verdi adam onlarin kapaklari tam ama alü canti tutmuyo

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bakalim nasip olursa gelebilirim tr ye arabayla bu benim ücüncü araba sekiz sene icinde önceklilerle birerkere geldim gelirsem de boya isi felan yaptirmayi düsünüyorum ikitanede tas yüzünden cökük var

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayi alali bir ay oldu su ana kadar memnunum uzun yolda iceri motor sesini almasindan baska bir sorun yok birde bu aralar cok karli yollar astraya göre bu araba daha cok esp lanbasi yanip sönüyo astrada bukadar devreye girmiyodu hatta birkere yandigini görmüstüm ikisene icinde

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun kazasız belasız kullan