astra h cdti den sonra focus

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkete tsk ediyorum bu arada opelim nettin kiymetini bilin ford forum da bisey sordumiki gün gecti kimse cevaplamadigi gibi baska konu acanda olmamis

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkete tsk ediyorum bu arada opelim nettin kiymetini bilin ford forum da bisey sordumiki gün gecti kimse cevaplamadigi gibi baska konu acanda olmamis

eee buda bizim farkimiz:)
daha önce bende bmw varken, bwm forumda, beni acmamisti bu gidisle ne alirsak alalim opelim net ten ayrilmayacagiz galiba:D

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka gibi ya 5800 € astra kaçöa gitti acaba

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyati evet 5800 burda focuslar ucuz gerci hepsi öyle tr ye göre renk fark yok diye biliyorum foto da öyle görünüyo zira arac kazasiz ve boyasiz diye söylediler.tabi yalanda olabilir ama ben baktim her yerine öyle kasada gözle görünen bir abeslik görmedim foto dan öyle görünüyo birde baska foto yükleyim.ankaradasin sanirim buzamana kadar benim ücüncü arabam 5 senede önceki iki arabayla da ankaraya geldim ankaraliyim her yaz gelirim eger gelirsem düsünüyorum eksiklerini yaptirmaya boya isi var biraz iki tanede cökük var tas tan dolayi tanidigin varsa gideriz
bildlabel_left.gif
Originalfoto
bildlabel_right.gif

vergrößern

gel abi gel ankaranin neresinde arabayi bakima goturuyorsun bizede soylede gelince yaptiralim..
bende ankaradanim
gecenlerde kapinin onunde duran arabama birisi carpti aslinda az bisey degdi..cok az bi gocuk vardi sigorta dolayisiyla yaptirdim ..faturayi gorunce karnima agrilar dirdi 5cm+5cm bi gocuk icin 752 euro :D

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam eski sanayicilerden simdi emekli yaptiracak yer bulunur da mesele yazin izine araba ile gitmek gözüm yemiyo valla gerci en yakin yer türkiyeye viyana sinira 1200km ankaraya 2100 bilmiyorum valla yaz gelsin bakalim

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzak deyil ama avrupa ici gibi deyil üc,dört ülke geciyosun buralarda bir sorun cikarsa arabanda denize düsen yilana sarilir misali kaziklaniyosun rezil oldunami yanarsin giden parayami

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.