Astra H dizel otomatik ve civic premium otomatik

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra ile civic şanzımanını karşılaştırırken böyle demiyodun ama? ;) forum forum değil çocuk yuvası gibi olmuş....

Kardeşim sen önce bi Konun başlığını oku.Sorulan soru neymiş önce onu bi kavra.kavrayamadıysan ben sana açıklıyım Başlıkta diyor ki civic otomatik mi, astra easytronic mi. Bizde buna göre bilgi verdik.Kalkıpta dsgymiş mercedesin çift kavramasıymış,konuyu çorba etmedik. Sende COOL görünmek için çocuk yuvasıymış kreşmiş millete laf sokmaya çalışmaya devam et. belki birileri seni cool sanar.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Tamam en iyi otomatik vites easytronicdir ışık hızında vites değiştirir hiçte hissettirmez anlaştık.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Easytronic vites çift kavramalı vites değildir..Biz karşılaştırma yaparken bunu göz önünde bulunduruyoruz..2003 lerde DSG ilk çıktığı zamanlar 2004 model mercedes clkda 5 ileri düz vites ve otomatik sunuluyordu örneğin..Benim demek istediğim easytronic vitesin işlevi başka dsg nin işlevi başka..Misal bugatti veyronu bilirsiniz; 16.4 1250 nm torklu bir otomobil..Şimdi bu araç 300 km hıza ulaşana kadar ben 100 ü anca geçiyorum..Bu araca 5 ileri vites konamazdı heralde..Haliyle bu araçta 1. , 2. , 3. vitesler zaten 4-5 sn içinde atılmış olacak..Bu araçta 2 değil 4 kavramalı DSG kullanıldı..Yani bu araca başka nasıl bir vites kullanılabilirdi?Şimdiki teknolojide artık zorunluluk gibi birşey oldu..Easytronic ne kadar kötü ya da iyi ise (kendi kulvarında) DSG de o kadar iyidir (kendi kulvarında) diyorum