Astra H hakkında bilgi istiyorum.

Ferra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu astra H kasalar hakkında kullanan arkadaşlara veya bilgisi olanlara bir sorum olacak.
Forumda takip ettiğim kadarıyla astra h lerde de g kasadaki gibi sorunlar var. Mesela 1.3 cdti de motorun yeterli olmadığı gibi bir kanaat var. Ayrıca anladığım kadarıyla g kasadaki "1.4 bu arabaya az geliyor" durumu bu kasada da devam ediyor. Yani yine bunları yaşamamak için 1.6 mı almak lazım.
Ya da ben şimdi h kasaya geçecem desem hangisini tercih etmeliyim. Aslında dizel almaya niyetim var ama yakıtta sorun yaşamamak için bu sefer de 1.4de yaşanan sorunlar yine devam mı edecek. Bu konuda yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şimdiden herkese teşekkürler...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
benim fikrim benzinli al lpg taktır ben öyle yaptım inanki ne performansta ne başka bir şeyde hiçbir farkı yok... dizele vereceğin fiyat farkını donanıma verip benzinli alabilirsin.. Hem lpg yi artık opel yetkili servisleri garantiyi bozmadan bile yapıyorlar demekki bu lpg öyle sanıldığı gibi kötü bir şey değil... ben çok ama çok memnunum bu durumda...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence astra alma:D:Dyani benım fıkrım...tabıkıde cok cok guzel super bır arac ama 1.3 alsan dusuk motor,1.6 alsan olmaz dizel istiyorsun.git baska marka al bence:D

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende 1.6 astra h war .. derim dizel al..
daha da dusunme...

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
1.3 cdti dizel al km'de 160 bin yakıyor daha ne istiyon kasa kaldırmıyor vs bunlar boşlaf sen beni dinle

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç doluysa kalkışlarda gerçekten diger araçlara göre biraz agır geliyo kasa ama yakıtı çok iyi ayrıca turbo kurtarıyo

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 CDTI için konuşuyorum; bence yakıt bakımından ford dışındaki diğer dizeller kadar tutumlu değil, performası (özellikle dolu kalkışlarda) yetersiz, bazı kronik sorunlarıda yok değil.Ama gerek iç gerekse dış dizayn olarak harika bir araç. Ayrıca Alman malı olmayan bir araç kullandıktan sonra tekrar astra kullandığında sürüş konforunda bariz bir şekilde farkedebilirsin.

yasmincafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt bende 2005 opel 1,3cdti elegance modeli vardı 2006 da sattım çok pişman oldum bora ladım connect aldım şimdi tekrar astra 1,3 cdti cosmo alıyorum salı günü nasipse teslim olacak bence mükemmel bi araba

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel verdiğin paranın hakkını fazlasıyla veren bir otomobil o yüzden opelciyiz.diğer markalar hakkından fazlasını istiyor.opeli alıyoruz ondan sonra mercedes kalitesini arıyoruz bunlar yalnış

teoman tuna

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h alınır yanlız ufak tefek sorunlar görülebilir ..
dizel benzinli farketmez.