Astra H için önerileriniz.

admshn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 model Opel Astra H aracım var. Buna Follow Me özelliğini taktırmayı düşünüyorum. Piyasada takılan modüller var. Öncelikle daha önce taktırıp pişman olan arkadaş var mı? Bide bu modüller sıkıntı oluşturmuyorsa sinyal lambalarını turuncu yapmak için ne önerir siniz? Diğer bir konu arabamın amortisörleri bana sert geliyor. bu konuda daha yumuşak ve kaliteli hangi markalar mevcut? ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.;)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Follow me özelliği var zaten Classic III'lerde.. Kontağı kapatıp anahtarı çekince sinyal kolunu kendinize doğru çekin bırakın belli bir süre farlar yanacaktır..

Son düzenleme:

admshn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam benim araçta follow me özelliği yok dediğiniz uygulamayı daha önce denemiştim olmadı. piyasada bununla alakalı modüller var. biraz araştırdım cihaz+işçilik 150 TL gibi bir rakama uyguluyorlar. benim sorduğum şey bu modüllerden kullanıp memnun olanlar var mı?

poyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 2013 Essentia konfor paket aracımda da yok. Sanirim aktif değil. Op-com cihazı aldım kargoda gelsin bakacam artık

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benim 2013 Essentia konfor paket aracımda da yok. Sanirim aktif değil. Op-com cihazı aldım kargoda gelsin bakacam artık

Opcom çözebilir.. İmzamdaki konfor paketli araçlarımda aktif kullanıyorum, hatta boş Essentia paket Corsa aracımda da böyle.. Corsa'da açma butonuna çift basınca farların yanması özelliğide aktif.. Boş paket Corsa'da bile varsa Astra'da da aktif edilebilir diye düşünüyorum...

poyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan önce FIORINOm vardı onda bile vardı ama astra h'de herşeyi denedim olmadı. Op-com la aktif eden var bende deneyecem bakalım.

poyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opcom ile baktım ama follow me home ile ilgili bir menü bulamadım. Ümidi kesmişken şu sinyal koluyla tekrar deneyim dedim. Birkaç deneme sonra baktım aktif oldu. Far anahtarı otomatik konumunda olduğu için olmuyormuş meğer. Far anahtarı 0 konumunda yer almalı sonra kapıyı açıp sinyal kolunu kendine çekip 5-10sn bekliyorsun aktif oluyor.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Follow me home aktif edilmez , zaten hep açıktır. Kitapçığınızı okumayı deneyin.

1. Aracı stop edin.
2. Anahtarı kontaktan çıkartın.
3. Sürücü kapısını açın.
4. Sinyal kolunu direksiyona doğru çekin
5. Kapıyı kapatın.

Bu işlemler sonrası, Tech2 ile araç kişiselleştirme menüsünden ayarlandığı süre boyunca farlar yanacaktır . Bu süre 20sn ile 250 sn arkasındadır .