astra h ile ilgili birkaç soru

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.1.3 cdti astra var

1. 215.45.17 marshall lastik var sola hafif çekme yapıyor rot balansçı bunların kamber falan bişeyleri sabit düzelmez dedi daha çok bozarız böyle bin lastiktendir dedi doğrumudur.ustaya gösterdim ön takımda herşey sağlam diyor..?
2.mobil1 0-40 yağ koydurdum motor sesi çok arttı şakırtılı bir ses yalnışmı yaptım acaba 10-40 yağ varken benzinli gibi çalışıyodu.araç 90 binde ,birde yağın orjinalliğinden şüpheleniyorum 80 ytl aldım.sahteyse motora zarar verirmi..
3.birde zincirli triger ile ilgili herkez birşey söylüyor kimisi 250 bin gider diyor kimisi önlem olarak 100 binde değiştir diyor hangisi doğrudur..
saygılar.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rot balansçının kamber açısıyla ilgisi yokki, lastiğinde hata olabilir, yenimi almıştın?

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam terimleri bilmiyorum öyle bişeyler dedi de rot ayarıyla düzelmez bunlarda ayarlar eskisi gibi değil falan dedi.aracı yeni aldım lastikler üstündeydi.birde birşey dikkatimi çekti ufak kasislerde yoldaki çıkıntılarda falan aracın direksiyonu çok sağ sol yapıyor frene çok yüklenincede yapıyor.önceki aracım yapmazdı.yani yolda gezinmeye meyilli gibi.