Astra h LED ampul önerisi

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Merhaba Astra h aracımın halojen ampullerinden memnun değilim LED ampullerle değiştirmek istiyorum ama birçok LED ampul arıza ışığı yakıyor diye duydum. Göz almasın diye kısalara stark full power arıza yakmaz dediler kullananız yada kullanmış olan varmı? uzun ve sisler için ne önerirsiniz?

Son düzenleme:

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Photon acorn tavsiye ederim bende Space Laam808 H7 var Astra J aracım arıza yakmıyor ama kasaya uzun geliyor harici kapak buldum taktım AliExpress ten uğraşmayayım derseniz photon da uyumlu var kalitesinde güzel

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Shield firmasını'da tavsiye ederim fiyat performans ürünüdür.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Astra h yakar ve ampul çalışmaz onun yerine direk philips beyaz yanan ampuller var mecburen onlardan alman lazım

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hiçbir ledi kabul etmiyormu?
Etmez direnç takarlar oda beyne zarar verir uzun vadede zaten orj. Cihazda arıza kodu olarak çıkıyor sadece ampul takabilirsiniz beyaza yakın yada çıkma bi xenon far bulun takin imkan varsa

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Astra h yakar ve ampul çalışmaz onun yerine direk philips beyaz yanan ampuller var mecburen onlardan alman lazım
En sağlıklısı bu şekilde Kaan hocamın da dediği gibi.. Senelerdir araştırıyorum bu led işini H kasa için ama tam randıman alamayacağımdan yaptırmadım..

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
En sağlıklısı bu şekilde Kaan hocamın da dediği gibi.. Senelerdir araştırıyorum bu led işini H kasa için ama tam randıman alamayacağımdan yaptırmadım..
Stark full power alıp deneyeceğim kısalar için kendim takıcam sorun olursa iade ederim sorunsuz çalışırsa burada belirtirim.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
hocam geribildirimde bulunursanız sevinirim
Hocam benim aracımda arıza ışığı yakmadı ama araba çalışırken sağ far 1-2dk yanıp sonuyordu farları kapatıp açınca yine aynı sekilde devam ediyordu bende elektrikçiye 21 watt bir ampul baglattim sağ fara 1 haftaya yakındır sorunsuz kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: yigit.cittan00