astra h motor numarası nerede yazıyor

cargo4030

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.2007 astra h cdti aracım var.05 Aralıkta muayene girecem şasi no yu gördüm,motor no göremedim.Motor bloğunun üstünde yazıyor kitapçıkta ama göremedim.Nerede yazdığını bilen varsa ayrıntılı tarif edebilir mi?Tşk.

yasar42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2001 var sağ oturağın ayak koyduğun yerte paspasın alt kısmında kapak var onun içinde

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2001 var sağ oturağın ayak koyduğun yerte paspasın alt kısmında kapak var onun içinde

paspasın altında şasi nosu yazar

motor nosu okunamayacak biyerde bloğun üzerinde

muayenede de okuyamıyorlar ve hafif kusur sayılıyor ama geçiyorsunuz sorun değil..

cargo4030

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paspasın altında şasi nosu yazar

motor nosu okunamayacak biyerde bloğun üzerinde

muayenede de okuyamıyorlar ve hafif kusur sayılıyor ama geçiyorsunuz sorun değil..
evet sağ koltuğun altındaki kapakta şasi no yazıyor.motor no değil.anlamadığım neden motor no okunamayacak yere yazıyorlar bloğun üstüne gözle görülür bir yere yaz şunu hafif kusur olmasın kusursuz olsun.

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sağ koltuğun altındaki kapakta şasi no yazıyor.motor no değil.anlamadığım neden motor no okunamayacak yere yazıyorlar bloğun üstüne gözle görülür bir yere yaz şunu hafif kusur olmasın kusursuz olsun.

aslında olması gereken yerde numara da?

yeni nesil motorların etrafı okadar kalabalık ki birde üzerine plastik izolasyon kapağı yerleştiriliyor,kaputu açınca asfaltı bile göremiyorsunuz..

dediğim gibi okunamasada sorun değil muayenede..