Astra H telefon şarj etmek mümkün mü?

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracın sadece aux ve çakmaklığı üzerinde denedim ama telefonu şarj edemedim dönüştürücü vs ile. Telefonum type C giriş. Aux ile müzik dinleyebiliyorum telefondaki müzikleri ve Spotify ile.

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracın sadece aux ve çakmaklığı üzerinde denedim ama telefonu şarj edemedim dönüştürücü vs ile. Telefonum type C giriş. Aux ile müzik dinleyebiliyorum telefondaki müzikleri ve Spotify ile.
Kablonuz varsa usb girişi yeterli olacaktır.

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Usb girişi olmadığından uğraştırdı maalesef zaten hocam

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çakmaklığınız normal kullanımda çalışıyor mu, önce ona bi bakmak lazım; çalışmıyorsa sigortası atmış olabilir.. Eğer düzgün şekilde çalışıyorsa da Astra H'ların çakmaklığı biraz nazlı, aldığınız dönüştürücüyü çakmaklığa düzgün şekilde oturtmanız lazım...

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çakmaklık çalışıyorsa xiaomi marka dibi yuvarlak olan usb dönüştürücüler yuvaya oturuyor onu kullanarak şarj edebilirsin

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam derdinizin dermanı şu aşağıya linkini bıraktığım ürün. Bizim araçlarda çakmaklık alanı çok kısa olduğu için en ufak temassızlık ta sigortayı attıyor. ben bir çok ürün kullandım en son aşağıdaki ürünü aldım 1.5 senedir çok şükür sorun yok.

• Beğen
Tepkiler: murat.akan

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Hocam derdinizin dermanı şu aşağıya linkini bıraktığım ürün. Bizim araçlarda çakmaklık alanı çok kısa olduğu için en ufak temassızlık ta sigortayı attıyor. ben bir çok ürün kullandım en son aşağıdaki ürünü aldım 1.5 senedir çok şükür sorun yok.

Hocam arabada sabit kalınca sorun olmaz değil mi? İş bitince çıkarmak gerekir mi? Çakmaklıkta kontak kapanınca da elektrik var çünkü teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam arabada sabit kalınca sorun olmaz değil mi? İş bitince çıkarmak gerekir mi? Çakmaklıkta kontak kapanınca da elektrik var çünkü teşekkürler
Hocam sabit bırakma hiç bir zaman ne olur olmaz. üründe led olduğu için sürekli çalışır vaziyette hem akünüze zarar, ayrıca ürün ısınır vs. sonuçta çok kaliteli üründe olsa güven olmaz.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende sürekli takılı kalıyor, 6 Aydır kullanıyorum, hızlı şarj için çakmaklık USB dönüştürücü takmıştım bir sorun yok. Önemli olan kontağı kapatık kapıyı açtığınızda komple herşey kapanıyorsa sorun yok. Ayrıca bu cihazlarda ucuz kalitesiz bir şey almazsanız herhangi bir zararı telefonunuza da olmaz, ama dikkat edin bilindik bir marka alın, diğer türlü telefonunuz androidse işletim sistmini çökertebiliyor. Daha önce başımıza geldi o yüzden ucuz etin yahnisi yenmez malesef.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Eminmisin çalıştığına?Ben uzun süredir çakmaklığı kullanmadım ama kontak kapalıyken açık olmadığını hatırlıyorum...Navi falan takardım eskiden....Kontak basmadan enerji gelmezdi...

• Beğen
Tepkiler: omeroz