Astra J 1.3 Dizel Yakıt Tüketimleri

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Dizel Yakıt Tüketimleri

burakkarsli link' Alıntı:
Gören de aracınız 50bin kilometre yol yaptı da yakıtı ağlatıyor sanar Bülent Bey'ciğim. Sizin bugüne kadar yaktığınız toplam yakıtla ağzını çalkalayan arkadaşlarımız var aramızda :)

O değil de abi sen aracı satarken neler olacak deli gibi merak ediyorum ya, kapış kapış olur herhalde.

Ama ben yine de foruma gelip soranlara kilometresi ile oynandı bu aracın, uzak durun diyeceğim :D
agiz calkalama olayi bitirdi beni :D :D :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

burakkarsli link' Alıntı:
Gören de aracınız 50bin kilometre yol yaptı da yakıtı ağlatıyor sanar Bülent Bey'ciğim. Sizin bugüne kadar yaktığınız toplam yakıtla ağzını çalkalayan arkadaşlarımız var aramızda :)

O değil de abi sen aracı satarken neler olacak deli gibi merak ediyorum ya, kapış kapış olur herhalde.

Ama ben yine de foruma gelip soranlara kilometresi ile oynandı bu aracın, uzak durun diyeceğim :D

Aynen. Soran olursa "haa o araç mı? KM'ci Bülent abimizin aracı" deriz :D

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 verilerine bakarak bendeki astra j 1.7cdti  110ps cok fark yok son 250km nin ortalamasi 6.5 gösteriyor %90 sehir ici ortalamam  hiz ortalamasi 35km

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
:D :D asıl kilometreci benim abi. 8 ay 25000 KM :D
şaka yaptığını düşünüyorum. Günde ortalama 104 km. yol yapmışsın... dile kolay 100 küsur km ha... helal  special_Yeah

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
şaka yaptığını düşünüyorum. Günde ortalama 104 km. yol yapmışsın... dile kolay 100 küsur km ha... helal  special_Yeah
Hocam gerçek malesef. Aracı çok sevdiğimden inmiyorum üstünden :D 100.000 olsun satıp, tazeleyeceğim inşAllah :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam gerçek malesef. Aracı çok sevdiğimden inmiyorum üstünden :D 100.000 olsun satıp, tazeleyeceğim inşAllah :D
Böyle sevgiye can kurban, astradan inmeyip ortalama 104 km günde yol yapmak her babayiğitin harcı olmasa gerek. Vermişsin ona LPG yi garibime, ciğerlerini kötü hava ile kirletmişsin, sonra da yapıyorsun km.leri. Benzin ile o kadar  km. yapacak yürek de bilek de nakit de yok bende kardeşim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Böyle sevgiye can kurban, astradan inmeyip ortalama 104 km günde yol yapmak her babayiğitin harcı olmasa gerek. Vermişsin ona LPG yi garibime, ciğerlerini kötü hava ile kirletmişsin, sonra da yapıyorsun km.leri. Benzin ile o kadar  km. yapacak yürek de bilek de nakit de yok bende kardeşim.

Benzin olsa sanırım şu an 10.000'de falan olurdu :)