Astra j 1.3 sport aracımın camları kendiliğinden acılıyo

ulas.gavcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Aracım 2012 model son 8 aydır üç defa oldu sabah Aracın yanına gittimde dört camda kendiliğinden açılmıştı bu sorun ara ara oluyor lütfen yardım

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anahtar üstündeki kpı açma tuşuna basılı tuttuğunuzda camları aynaları ve varsa sunroofu açarsınız...Kapatma tuşuna da basarsanız aynı şeyin tersini yaparsınız...Muhtemelen tuş basılı kalıyor olabilir..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel yardım da kompfort kilitleme ye yeni yazılım atılıyor bu şikayet için.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapsama alanı çok (ama çok) geniş olduğu için tuşu basılı kalan anahtar mantığı doğru ve ilk akla gelen şey ama sorun bu değil maalesef. Kronik bir problem bu.

Astra J'lerin büyük bir kısmında var. Başıma gelmedi çok şükür ama çözümü çok araştırmama rağmen herhangi bir çözüme rastlamadım. Yetkili servis dahil.

Yalnız şunu belirtmeliyim ki bu sorun bir-iki kez tekrarlandıktan sonra bir daha ortaya çıkmıyor.

Yetkili servise bir uğrayın, bu bahaneyle (gerekliyse) yazılım güncellemesi yapsınlar (aracınız garantiliyse)

Garanti yoksa hiç servise uğramayın, düzelecektir. Geçmiş olsun :)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efendim kompfort killitleme modunu silerek çare bulmuşlar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:47 ----------

Şaka bir tarafa konu ile ilgisi dolaylı yoldan olunca aklıma geldi.
Dün Alman Tv sinde tekonoloji ve gelinen nokta ile araç elektroniği ile araç kendi gidecek ya :))) adamın elinde içki sarhoş aracı ağaca çarpış. POlis geliyor ;Vallaha polis bey suçum yok araba kend, kaza yaptı diyor :))) eh bu kadar elektronikleşirse ve sapıtırsa mazallah neler olur acaba? Düşünün gece camlar açılıyor ve buyur hırsız kardeş zahmet etme camları kilidi kırma ben sana yardımcı oldum. Bunu kaskoya nasıl anlatacaksın? böyle araba mı üretilir? bu sırf opelde olmayan bir olay olduğuda şikayetlerde belli

ulas.gavcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yetkili servise gittim arabayı incelememiz lazım dediler ilk defa böyle birşeyi senden duyuyoruz dediler bu arada Bursa'da oturuyom. Birde özel servise gittim akü kutup başını söküp format Attı yaklaşık üç hafta oldu bekliyorum suanda Allah'ım işşallah bir daha olmaz olursada semia arkadaşım senin dediğini yaptırtcam kompfort kilitlemeye yazılım attırcam yardımlarınız için teşekkürler