Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

valla arkadaşlar benim hepsi şehir içi yakıt ortalama 8.4litre gösteriyor benzinli bir araba için gayet iyi bir değer sakin kullanırsam biraz daha düşer herhalde hele de 1.6 için tüp taktırmıyacam zaten o kadar çok km yapıyor olsaydım dizel alırdım.

alırken 1.4 turbo alacaktım az daha çok kararsız kalmıştım netteki bazı yorumları okuyunca ama araba gayet iyi yok gitmiyor ,yokuşta çekmiyor,çok yakıyor diyenler acaba 180 hp ye falan mı biniyor yada yarışmak için falan mı araba arıyor anlamıyorum yani yokuştada düzde araba gayet iyi çekişi iyi, 215 rahat gördüm. tasarımana diyecek yok zaten harika birde teyp te falsh yeri olsaydı süper olurdu.bundan iyisi şamda kayısı
piyasada bu fiyata bundan daha iyisi olduğunu sanmıyorum benim çelik jantla beraber 43 maloldu helali hoş olsun

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

exp27 link' Alıntı:
valla arkadaşlar benim hepsi şehir içi yakıt ortalama 8.4litre gösteriyor benzinli bir araba için gayet iyi bir değer sakin kullanırsam biraz daha düşer herhalde hele de 1.6 için tüp taktırmıyacam zaten o kadar çok km yapıyor olsaydım dizel alırdım.

alırken 1.4 turbo alacaktım az daha çok kararsız kalmıştım netteki bazı yorumları okuyunca ama araba gayet iyi yok gitmiyor ,yokuşta çekmiyor,çok yakıyor diyenler acaba 180 hp ye falan mı biniyor yada yarışmak için falan mı araba arıyor anlamıyorum yani yokuştada düzde araba gayet iyi çekişi iyi, 215 rahat gördüm. tasarımana diyecek yok zaten harika birde teyp te falsh yeri olsaydı süper olurdu.bundan iyisi şamda kayısı
piyasada bu fiyata bundan daha iyisi olduğunu sanmıyorum benim çelik jantla beraber 43 maloldu helali hoş olsun

Hayırlı olsun aracınız, dediklerinize katılıyorum. Acaba hangi jantı taktırdınız serviste aracınızı alırken? Sport jantı mı, cosmo jantı mı? Yoksa alternatif başka bir jant mı? Ve de ne kadar ek ücret ödediniz?
Teşekkürler.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekirdağ ş.içi 8,0lt.  yakıt tüketimim şehir dışı da aynı genelde Edirneye otobandan 180-200 gittiğim için ş.içi ş.dışı falan farketmiyor benim araçta steeringwheel

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cosmo jant kardeş +park sensörü+karter muhafaza =2000 jant 1750

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

exp27 link' Alıntı:

Sadece usb giriş yeri var o zaman sizin araçta.İsterseniz takılıyor diye biliyorum ama çok pahalıydı.Geçmişte bu işlem için servisin 400 TListediğini hatırlıyorum.  ??? İnşallah yanlış hatırlıyorumdur.Sormak lazım.Hatta dışarda da yapabilen vardır bence.Hatta ben olsam dışarda hem de çok uygun bir fiyata yaptırırdım...

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi ben bu konudaki verileri gordukce canm sklior ya ben s.ici 9.5 u gorsem amin dicem ama yok hala 10.4 lt gozukuor ama duscgni sanmiyorum dahada ilk baslarda 12.9lt di :))

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

IIfastexII link' Alıntı:
Abi ben bu konudaki verileri gordukce canm sklior ya ben s.ici 9.5 u gorsem amin dicem ama yok hala 10.4 lt gozukuor ama duscgni sanmiyorum dahada ilk baslarda 12.9lt di :))
Şehiriçi tüketimde benim de 11 lt'lerde.Tabi arabayı en çok eşim kullanıyor.Bir de daha çok kısa mesafe kullanılıyor bizim araba.Haliyle motor çok da ısınamadığından yakıt tüketimi fazla oluyor.Mevsim de kış.Geçen sene bahar aylarında Söke-Sandıklı arası 350 km yolun hız sabitleyiciyle 90 km/h hızla ortalama yakıt tüketimi 6 lt.'ydi.

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Sadece usb giriş yeri var o zaman sizin araçta.İsterseniz takılıyor diye biliyorum ama çok pahalıydı.Geçmişte bu işlem için servisin 400 TListediğini hatırlıyorum.  ??? İnşallah yanlış hatırlıyorumdur.Sormak lazım.Hatta dışarda da yapabilen vardır bence.Hatta ben olsam dışarda hem de çok uygun bir fiyata yaptırırdım...

evet öle cd  ile idare ediyoruz şimdilik . daha yeni aldığım için tornavida değsin istemiyorum biraz eskisin yaptırırım  :D benimki edition paket farlar manuel ,sis farı yok ,yağmur sensörü .kararan ayna yok .onlarda çok önemli değil cc,esp ,8hava yastığı,park sensörü ,çelik jant,böle mükemmel bir tasarım yeterde artarda bana Aslında astra sedanın eski kasasını almaya gittim orda iki arabaya bakınca astra j aynı fiyata varsın ıvır zıvır olmasın dedim. Araba çevremdeki herkesde çok beğendi.bir arkadaş 50 bine corolla aldığına pişman oldu benim arabayı görünce    :D