Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

oscar-361@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

bse dym mı cok haklısınız bnm aracı antakyada kullanyrm hmn ynmda surıye war nerden baksanız 2 2.5 saat benzn ltresı kurusla satılyr bzm aldıgımız fıyatta bakın gercekten yazıkk

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oscar link' Alıntı:
bse dym mı cok haklısınız bnm aracı antakyada kullanyrm hmn ynmda surıye war nerden baksanız 2 2.5 saat benzn ltresı kurusla satılyr bzm aldıgımız fıyatta bakın gercekten yazıkk

Admin'in 23. mesajdaki uyarısını dikkate alınız.

taner7tk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benım araçta 1.6 otomatik j kasa benzinli astra 450 km yapıyor bu boyle olunca yaza kadar satmayı düsünmekteyim ayrıca yasım itibariylede performansından memnun deilm en kısa zamanda kesinlikle satıcam

taner7tk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
1000 MOTOR suzuki alto var...  
ara yer arabası olarak kullanıyoruz ailecek,
125 lira ile 400 - 450 km arası gidiyor...!!!
kısa mesafe kullanımda bundan daha az yakan,
bir benzinli araba olacağını sanmıyorum ...

ama sizin veriler o araca göre, biraz yüksek geldi bana...

seninki bisey mı benm araba benzinciye gittigm zaman 230 lirada atar mandalı 270 liralık benzin alıyor arac bi kere kardesim 280 liralık benzin doldurdugnu soyledi ben bu benzinle 450 - 500 arası km yapıyorum ayrıca benim araacmın performansıda yasim itibariyle beni memnun etmiyor eger sartlarım el verirse en yakın zamanda degistirmeyi düsünüyorm

smnvc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga CESUR link' Alıntı:
ARKADAŞLAR MERHABALAR BENDE YENİ ÜYE OLDUM.BENİMDE BİR SORUM OLCAK 4 SENEDEN BERİ OPEL ASTRA 1.6 COMFORT HB KULLANDIM 100 BEYGİR MALUMUNUZ LPG DE VARDI VE BU ARACIMLA 180 İ GÖRDÜM.ŞİMDİ ASTRA J 115 HP ALMAK İSTİYORUM BAZI SİTELERDE ARABA GİTMİYO DİYENLER VAR BAZI YERLERDE DE 200 Ü GÖRDÜM DİYENLER VAR.ALLAH AŞKINA BİRİSİ GERÇEKLERİ SÖYLERSE SEVİNİRİM ARACI ALICAM AMA KARARSIZDA KALDIM NE DERSİNİZ 1.6 115 HP ALINIRMI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bazi yerlerde 200 u gordum demek biraz komik arac zaten 200 e rahat cikiyor ben 209 u gordum ama 1.6 t insignia kullandiktan sonra hic tat vermedigi dogru yine de manuel modda(active select) iyi gidiyor. Yakit olarak 10 11 litre sehirici aslinda dusunuldugunde 1.6 atmosferik motora gore normal ama benzin fiyatlari yuzunden fazla geliyor.

tenten77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç performansı bence fena değil daha önce 1.3CDTi kullanıyordum ondan daha çok sevdim. Bir ön yargım vardı ama iyiki almışım. Yakışını ise daha ilk depoda olduğumdan anlamadım ama 20lerden 10lara düştüm.

DarKEyeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar tam üstüne geldi bu mewzu astra 115 hp gitmiyor diyenlere sadece gülüyorum...aracı soran kişiyede sadece şunu diyorum atmosferik bir araç sonucunda havayı çekmezse gitmez!!! hava filitrenizi temiz tutun temiz benzin kullanın(opet tercih ve 97 oktan almayın) sonra gazlayın.birde bir işin mantıgı war g kasa astram wardı ek olarak sadece hava filtresi wardı 225  230 kmh hıza motoruda zorlasak çıkıyorduk.bu araç 115 hp nasıl çıkmamasını bekliyorsunuz?!!ve ben artık aracı ciddi manada çözdüğümü düşünüyorum hızlanıcagınız zaman arabayla red line görerek hızlanın ciddi bi fark oluyor.yakıt konusundada aracım tam 13 litre yakıyor şuan lpg lisi wardı bir tanıgımızda ama easytronicti 30-33 kuruş yakıyor diyordu...(BAHSEDİLEN ARACLAR 2011MODEL 111 yıL ֖ZEL SERİ ASTRA H SEDANDIR.)

lxsaharaxl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç 1,6 116 edition  .. 1 aylık  ve full şehir içi dolaştım .. özellikle devirsiz kullandım ..1 hafta önce depomu fulledim tam 230 tl tuttu  fullediğimde 329 km idi ..  366 km de  tekrar fullediğimde 13 liralık   benzin aldım .shell aldım 95 oktan .37 km yapmışım ve 351 krş  yakmış km de ...  çok düşük geldi..  yol bilgisayarı 10,2 göstermekte . ki biz yeni motor  diye 50 krş düşünüyorduk ,çok şaşırttı bizi !!  anormallik varmıdır ? marrta ücretsiz  bakım var bi götürücem .150 km yine dolaştım  pazartesi yine fullemeyi düşünüyorum .pompacı bile şaşırdı  benim tüplü aracımla  aynı yakmış diye .. sizce gariplik varmı? yoksa aracın maşallahımı var ? motor alışınca daha az mı yakar .. normal ş.içi verileri zaten 8,4 litre ... bilgisi olan varmıdır ?

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

29000 km de aracım. kış olmasından dolayı 9 lt civarında. yazın 8.2 civarlarındaydı. tabi full sabah 8 akşam 6 trafiğindeyim. rekorum ise trafiksiz kullanımlarda 7.6 ya kadar düşürmüştüm.