Astra J ama hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ama hangisi

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam Karabük çok engebeli değil ama mesafeler kısa muhtemelen arac ısınmadan gideceğiniz noktaya varırsınız, belki bu nedenle tüketim fazla olabilir

Biraz öyle kısa mesafeler var. Ama ceratoya 7'nin altında yaktırdığma göre bunda da 6'nın altı zor olmaz herhalde.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Alcakligini yüksekliğini,  güçlü veya zayıf yapmasını,  trafiğin olmadığı dağ yollarında uzunu, karşı istikametten bir araç geldiğinde Kısalara geçmesini, vesaire her bir şeyi düzgün bir şekilde yapıyor.  Ben sadece marsa basiyorum afl açıkta ve başka bir şey yapmıyorum.  Tamamen tam isabet ayarlıyor.  Simdiye kadar ne tünel lerde ne alt gecitlerde ne otobanda veya zifiri karanlık yollarda bir isabetsizlik yaşamadım. 

ևok iyi, ben özellikle uzun yolda farla çok ilgileniyorum. ֖nümde gideni, karşıdan geleni ayrı ayrı hesaplıyorum. Hepsini afl muntazam yapıyorsa üzerimden büyük yük alacak demektir.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Karabükte okulda zaten yukarı çıkmayacağınız için okula git gelde fazla yakıt yakmaz. Sadece önemli olan kalkışlarda gaza yüklenmemek. 1-2.viteslerde biraz daha sakin hareket etmek. Onun dışında normal sürüşte 6altı kesin yakarsınız. Zaten trafik dur kalk ışıklar dışında yok karabükte. Birde hocam yakıtı shell dışında pek almayın dizel partikül filtre sıkıntısı yaşamayın :)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Karabükte okulda zaten yukarı çıkmayacağınız için okula git gelde fazla yakıt yakmaz. Sadece önemli olan kalkışlarda gaza yüklenmemek. 1-2.viteslerde biraz daha sakin hareket etmek. Onun dışında normal sürüşte 6altı kesin yakarsınız. Zaten trafik dur kalk ışıklar dışında yok karabükte. Birde hocam yakıtı shell dışında pek almayın dizel partikül filtre sıkıntısı yaşamayın :)

Yakıtta hassas mı cdti? Totalle anlaşması var üniversitenin, %4 veriyor oradan excellium alıyoruz. Porblem çıkmaz herhalde.

Yarın geliyor makina nasipse...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Yakıtta hassas mı cdti? Totalle anlaşması var üniversitenin, %4 veriyor oradan excellium alıyoruz. Porblem çıkmaz herhalde.

Yarın geliyor makina nasipse...
Makina derken  032questn

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astrayı kastediyorum canım  victoryy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...