Astra J Cam Yıkama fıskiyesi sorununun Çözümü

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ranilin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Cam Yıkama fıskiyesi sorununun Çözümü

Açıkcası Astra J'nin en hoşuma gitmeyen yönlerinden biriydi bu durum. Aracımı aldıktan sonra ilk defa denediğimde, ön camdan başka her yere su sıçratması beni şaşırtmıştı acaba bir sorun mu var diye düşünüyordum. Ön camımdan ziyade, tavan ve yan camlar ıslanıyordu. Suyu çok ince bir şekilde vermesi çok güzel ancak ön camda yeterli ıslaklığı kesinlikle sağlayamıyor, yüksek süratte sanırım o incelikte su daha cama ulaşmadan uçup gidecektir.. Hemen üstte arkadaşın belirttiği yerden gerekli siparişi vereceğim. Sizden ricam, nasıl değiştirileceği ile ilgili resimli bir döküman ya da mümkünse video paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Sanıyorum su fıskiyeleri kaputun altında cam boyunca uzanan bir kapağın (sanırım içeri yaprak vs. düşmemesi için yapılmış, önceki aracımda bu oldukça sorun oluyordu, Astra'da bu çok iyi düşünülmüş) içinde duruyor, öncelikle onu sökmek gerekecek herhalde. Nasıl söküleceği ile ilgili bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Tekrardan teşekkürler.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Evet simdi sorun o fiskiyeleri nadil sokucez adlainda o tablanin aktina nadil erisecegiz olmali

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dediğim gibi değişim benim 3-4 dakikamı aldı. öncelikle kaputu açınca ön cama yakın yerdeki fitili çıkartın. fıskıyelerin olduğu kapağı 4 adet geçme plastik tutuyor. tornavida ile onları da kanırtıp cıkartın. daha sonra ızgaranın ön farlara bakan tarafını elinizle kaldırmanız yeterli. fıskıyelerin kafasına tornavida sapı ile vurdunuzmu elinize gelir

Ranilin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
dediğim gibi değişim benim 3-4 dakikamı aldı. öncelikle kaputu açınca ön cama yakın yerdeki fitili çıkartın. fıskıyelerin olduğu kapağı 4 adet geçme plastik tutuyor. tornavida ile onları da kanırtıp cıkartın. daha sonra ızgaranın ön farlara bakan tarafını elinizle kaldırmanız yeterli. fıskıyelerin kafasına tornavida sapı ile vurdunuzmu elinize gelir

Siparişimi hemen verdim, tekrardan teşekkür ederim paylaşımınız için. Umuyorum sorunsuz bir şekilde değişimi tamamlayabilirim  thnxx

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx

Cosmo link' Alıntı:

ayrıcasn Cosmo 1.4t lar için yeni şanzuman yazılımı geldiği söyleniyor sizin haberiniz varmı....

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
thnxx

ayrıcasn Cosmo 1.4t lar için yeni şanzuman yazılımı geldiği söyleniyor sizin haberiniz varmı....

yazılım güncellemesi teknik kampanyalar altında çıkıyor. www.myopelservice.com adresinde üyeliğinz varsa aracınıza ait teknik kampanyalarda görebilirsiniz.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada gece gece gidip aydınlık olsun diye benzinlikte bir video çektim Yukarıdakiler kadar başarılı değil ama en azından fikir verebilir. Arabamı aldığımdan beri cam yıkamak bu kadar zevkli olmamıştı. Neredeyse 1 depo suyu bitiridim:)

insiagnia washer jet on astra j

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Cosmo link' Alıntı:
Bu arada gece gece gidip aydınlık olsun diye benzinlikte bir video çektim Yukarıdakiler kadar başarılı değil ama en azından fikir verebilir. Arabamı aldığımdan beri cam yıkamak bu kadar zevkli olmamıştı. Neredeyse 1 depo suyu bitiridim:)

insiagnia washer jet on astra j
abi ankarada miydin? Yanina gelsem montaji sen yapsan? :D