astra j çok satan var

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j çok sattı çevremde çok görür oldum bu çok güzel ama nedense çokda satan var henüz daha 7000 de bizim muhasebeci alalı 3 ay oldu adam satıyor maddi sıkıntısı falanda yok neden satıyorsun dedim ısınamadım beğenmedim falan dediki işin ilginç yanı önceki arabasıda astra h kasa idi ... şimdi sıfır auris lere bakıyor .. birde bizim orda bir bayanın beyaz astra j si var oda 2 aylık araba yep yeni kadın satılığa çıkarmış onlarında maddi durumu çok iyi maddi sıkıntıdan sattıklarını sanmıyorum.. sahibindendede ilanlara bakarken karşıma çok sık satılık yeni kasa astra çıkıyor..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bizim muhasebeci oracle kullanıyor adam dilleme falan aşmış bir herif :D o adamın kafası teknolojiden karışırsa o aracı bu memlekette kimse süremez :D

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha hakan abi maddi sıkıntısı olmayan durumları böyle kalbur üstü olan insanlar için bu tavırları bence gayet normal...Benim olsaydı astram ben satmazdım...Onlarınki tadımlık...Yeni arayışlar içinde olmalılar :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi ben araçda bir şey olduğunu sanmıyorum araç çok güzel satıyor stabilde güzel bir araç segmentinde..

mesela ben insignia çıkdığında da burda sohbetlerde bilenler bilir ben insignia hiç görmüyorum satmıyor galiba dedim birileri yok türkiyenin en çok satanı falan dedi ama ben istanbulda araç zenginliği açısından en çok olan yerlerinden birindeyim zincirlikuyu burdaki garajlardaki otoparklardaki araçlar memlekette hiç bir yerinde yokdur :D

mesela yeni astra çıkdı burası doldu bir anda bu aracın fiyatından değil dediğin gibi burdaki insanların çoğunun maddi parasal sıkıntıları yok demek araba beğenilmiş satmış satıyorda ama hayla insignia yok çok tek tük görüyorum..

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet doğrudur hakan abi ama bizim burda bursada ekmek gibi satılıyor yeni opeller...Bursa organize sanayi ve küçük sanayisinde her garajda 2şer 3er insignia görüyorum....Astralar da genelde konutların garajlarında...Corsalar cirit atıyor zaten.Özellikle kadınları tavlamış....Bir de bu aralar bursada nedendir passat görmez oldum :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda da jetta passat kaynıyor her 10 arabadan 6 tanesi ya jetta ya passat zaten arkadan ben ayırt edemiyroum aynı arkaları anlamıyorumki bu araçları bedavamı dağıtıyorlar taksi durağında bile jetta taksi var..

corsada çok görmüyorum var gene ama fazla yok insanlar çoğunlukla polo auris micra tarzı araçları tercih ediyor buralarda..

birde şu nissanın quashi simi ne var onlar da çok çok iyi satmış epey bir görüyorum..
birde alfa romeo nun mito su ne var son zamanlarda epey bir görmeye başladım çokda tatlı araç çizgisi hatları çok hoş..
ama deki insignia inan tek tük hiç görmüyorum desem yeridir..

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın herhangi bir özelliği ile bunu açıklayamazsınız bak adam ne demiş ısınamadım ondan sattım demiş birde sıfır araba almak güzel benimde elimde şu an 20.000 tlem olsa ektradan arabamdan çok memnun olmama rağman daha 5000 de olmasına rağmen satar gider insignia alırım. Ondan sonra param olsa gider Audi alırım, sonra gider mercedes alırım..... böyle gider bu hani diyorsun ya maddi sıkıntısı yok hah işte sorun orda ne güzel alıp satıyor adam keşke bizimde öyle olsa. Ben aldım memnunum 3 ay geçti üzerinden ama param olsa inan satar aynısı da olsa yenisini alırdım sıfır araba almak katar zevkli bir durum yok.