astra j çok satan var

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
burda da jetta passat kaynıyor her 10 arabadan 6 tanesi ya jetta ya passat zaten arkadan ben ayırt edemiyroum aynı arkaları anlamıyorumki bu araçları bedavamı dağıtıyorlar taksi durağında bile jetta taksi var..

corsada çok görmüyorum var gene ama fazla yok insanlar çoğunlukla polo auris micra tarzı araçları tercih ediyor buralarda..

birde şu nissanın quashi simi ne var onlar da çok çok iyi satmış epey bir görüyorum..
birde alfa romeo nun mito su ne var son zamanlarda epey bir görmeye başladım çokda tatlı araç çizgisi hatları çok hoş..
ama deki insignia inan tek tük hiç görmüyorum desem yeridir..

O zaman aynı şehrin içinde bölgesel farklar gösterebiliyor olmalı çünkü

Burada da insignia dolu passat tan çok var ama astra J yok ayda bir defa görüyorum desem yeridir corsa da çok görüyorum polo ile aynı sayılırlar

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercedes C 180-220 de çok var :good:

mercedesin c kasanın satması çok doğal bir yakınımız aldı ordan biliyorum mercedes yeni c kasalarda ilk tr ye girdiği vakitler acayip fiyat indirimi iskontolar ve taksitlendirme kampanyaları yapdı giriş sınıfı olan prime line serisini 30 bin euro lardan satışa çıkardı amg style versiyonunu 45 bin euro gibi fiyatlardan satışa çıkardı çok kısa bir süreliğine bu fiyatlardan verdi o gördüğün çok olanlarda işde hep o zamanlar alınan mercedesler..

Arabanın herhangi bir özelliği ile bunu açıklayamazsınız bak adam ne demiş ısınamadım ondan sattım demiş birde sıfır araba almak güzel benimde elimde şu an 20.000 tlem olsa ektradan arabamdan çok memnun olmama rağman daha 5000 de olmasına rağmen satar gider insignia alırım. Ondan sonra param olsa gider Audi alırım, sonra gider mercedes alırım..... böyle gider bu hani diyorsun ya maddi sıkıntısı yok hah işte sorun orda ne güzel alıp satıyor adam keşke bizimde öyle olsa. Ben aldım memnunum 3 ay geçti üzerinden ama param olsa inan satar aynısı da olsa yenisini alırdım sıfır araba almak katar zevkli bir durum yok.

onu bilmem de yani insignia ya çıkdım mı 60 bin tl limitine çıkmışım demekdir zaten o fiyata çıkarsam niye gidip insignia alıyım ki mercedes c alırım 35 bin euro yada güzel bir audi 1.8 tfsi alırım 35 bin euro civarına o segmente o fiyata çıkdım mı 3-5 fazla verir mercedese binerim audiye binerim bmw ye binerim insignianın fiyatıda öyle 30-40 bin tl değil yani öyle ucuz araba değil..

O zaman aynı şehrin içinde bölgesel farklar gösterebiliyor olmalı çünkü

Burada da insignia dolu passat tan çok var ama astra J yok ayda bir defa görüyorum desem yeridir corsa da çok görüyorum polo ile aynı sayılırlar

Doğrudur bugün tamponu vuruk içeri göcük bir insigniaya gördüm adam yaptırmamış öyle geziyor yazık dedim içimden..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dogrudur pıyasada aracına ısınamayaan ınsan cok ...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mercedesin c kasanın satması çok doğal bir yakınımız aldı ordan biliyorum mercedes yeni c kasalarda ilk tr ye girdiği vakitler acayip fiyat indirimi iskontolar ve taksitlendirme kampanyaları yapdı giriş sınıfı olan prime line serisini 30 bin euro lardan satışa çıkardı amg style versiyonunu 45 bin euro gibi fiyatlardan satışa çıkardı çok kısa bir süreliğine bu fiyatlardan verdi o gördüğün çok olanlarda işde hep o zamanlar alınan mercedesler.
..

yanılıyorsunuz, c180 sebebiyle çok fazla satıyor, 1.6 motor mtv avantıjı sağlıyor...
c200k amg paketi yine 95-100 lerde... aynı sınıfta insignia opc line tam dolu haliyle bile 70i geçmiyor...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanılıyorsunuz, c180 sebebiyle çok fazla satıyor, 1.6 motor mtv avantıjı sağlıyor...
c200k amg paketi yine 95-100 lerde... aynı sınıfta insignia opc line tam dolu haliyle bile 70i geçmiyor...

oda vardır ona bir diyiceğim yok 1.6 blueeffenciy motor çok güzel ama yanılmadığımda bir gerçek ilk girdiğinde piyasaya o indirimden yakınımız ve onun kankası 2 tane c180 amg style aldılar o sıralarda bir anda yolları mercedesler basdı yani o kampanya olmasa gene satarlardı ama o patlamayı yapıp o kadar satamazlardı .

bir arkadaşımda primline almaya gitti ellerinde kalmadığını yeni geliceklerinde normal indirimsiz fiyattan geliceğini söylediler..

hatta bir şey daha söyliyim o indirimden faydalanan bazı galericiler mercedesler aldılar zamlı gelen mercedeslerle aynı fiyattan satışa çıkardılar..

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedesin c kasanın satması çok doğal bir yakınımız aldı ordan biliyorum mercedes yeni c kasalarda ilk tr ye girdiği vakitler acayip fiyat indirimi iskontolar ve taksitlendirme kampanyaları yapdı giriş sınıfı olan prime line serisini 30 bin euro lardan satışa çıkardı amg style versiyonunu 45 bin euro gibi fiyatlardan satışa çıkardı çok kısa bir süreliğine bu fiyatlardan verdi o gördüğün çok olanlarda işde hep o zamanlar alınan mercedesler..

onu bilmem de yani insignia ya çıkdım mı 60 bin tl limitine çıkmışım demekdir zaten o fiyata çıkarsam niye gidip insignia alıyım ki mercedes c alırım 35 bin euro yada güzel bir audi 1.8 tfsi alırım 35 bin euro civarına o segmente o fiyata çıkdım mı 3-5 fazla verir mercedese binerim audiye binerim bmw ye binerim insignianın fiyatıda öyle 30-40 bin tl değil yani öyle ucuz araba değil..

Doğrudur bugün tamponu vuruk içeri göcük bir insigniaya gördüm adam yaptırmamış öyle geziyor yazık dedim içimden..

Benim anlatmak istediğim insignia almak veya başka araba değil sonuçta insan yeni araba almak istiyor hep içinde kalıyor şu an bende hep AUDI A4 lere bakıyorum ne zaman param olursa şu anki Astra j arabamdan memnun olmama rağmen gidip onu alacağım. Sonu yok demek istediğim o keşke memlekette ÖTV, KDV böyle yüksek olmasada canımızın istediği gibi alsak :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah alırsın sıfır takıntın olmasa ama sanırım 2 yaşında falan güzel temiz bir a4 alırsın astra j yi satıp..

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nasıl 70i geçmez Umut Abi?Babamın patronu aldı insignia sport wagon 2.8 4X4 146 milyar fiyatı var...

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sport tourer sadece cosmo geliyor.. ve bahsettiğin araç 2.8 4x4 ...

opc line 1.6 turbo cosmo paket 67 küsur...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah alırsın sıfır takıntın olmasa ama sanırım 2 yaşında falan güzel temiz bir a4 alırsın astra j yi satıp..

Doğru söylüyorsun ama 2-3 yaşında alabilirdim ama km leri çok yüksek oluyor bende 100.000 de bir arabaya bineceğime 0 km de arabaya binerim dedim o yüzden aldım gerçi herkes ya mercedes isterse 500.000 de olsun mercedes mercedestir doğru ama iş sadece motorla bitmiyor. Benim için araç olmazsa olmaz değil birazda zevk hani benim arabam olgusu belkide takıntı neyse aldım memnunum ne zaman 0 km audi almaya param yeterse satarım arabamı. Benim gibi düşünmeyenlere de saygım var tabi biraz zevk meselesi tartışmak yersiz.:(