astra j çok satan var

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdarcım umut c200 ile insignia 2.0 ı kıyaslıyor gerçi gene fiyatta yanılıyor opc line güzel bir insignia 2.0 cosmo 85 binden aşağı değil...

c200 cgi Fascination da 100 bin civarı doğru ama bir Fascinationla insiniga yı kıyaslamakda çok çok yanlış..

o fiyatlara çıkabilen biri o fiyatı bir arabaya yatırabilen bir insanın zaten maddi durumu geliri çok iyidir biraz daha bekler o fiyatın üstüne 15 daha ekler gider c200cgi alması en doğrusu olur bence...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru söylüyorsun ama 2-3 yaşında alabilirdim ama km leri çok yüksek oluyor bende 100.000 de bir arabaya bineceğime 0 km de arabaya binerim dedim o yüzden aldım gerçi herkes ya mercedes isterse 500.000 de olsun mercedes mercedestir doğru ama iş sadece motorla bitmiyor. Benim için araç olmazsa olmaz değil birazda zevk hani benim arabam olgusu belkide takıntı neyse aldım memnunum ne zaman 0 km audi almaya param yeterse satarım arabamı. Benim gibi düşünmeyenlere de saygım var tabi biraz zevk meselesi tartışmak yersiz.:(

tartışmıyoruz zaten sohbet ediyoruz ama 2 yaşındaki bir araçda 100 bin yapmaz çok zor yani bende hep ikinci el alırım kasti vergisini sıfır alan ödesin mantığı vardır bende bu mantıklada çok kar ettiğimi düşünüyorum 2 yaşındaki bir araçda en fazla 50 bini geçmemesi lazım zaten onun üstünü yapmasıda epey zor yapılmaz demiyorum ama zor yani...

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j çok sattı çevremde çok görür oldum bu çok güzel ama nedense çokda satan var henüz daha 7000 de bizim muhasebeci alalı 3 ay oldu adam satıyor maddi sıkıntısı falanda yok neden satıyorsun dedim ısınamadım beğenmedim falan dediki işin ilginç yanı önceki arabasıda astra h kasa idi ... şimdi sıfır auris lere bakıyor .. birde bizim orda bir bayanın beyaz astra j si var oda 2 aylık araba yep yeni kadın satılığa çıkarmış onlarında maddi durumu çok iyi maddi sıkıntıdan sattıklarını sanmıyorum.. sahibindendede ilanlara bakarken karşıma çok sık satılık yeni kasa astra çıkıyor..
astraj nin opelce satılanları ile sahibinden satanlar arasında uçurum var :) illa bi sebebi vardır satmalarının fakat bnm komşum aldı balkan opelden kırmızı arabayı gördükçe içim gidiyo mükemmel nası memnunmusun dedim çok süper dedi daha binmek kısmet lmadı ama ben olsam satmam :)