AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

Tolga KARACA link' Alıntı:
Akşam üzeri You Tube dan indirdiğim klipleri usb belleğe atıp arabaya bindim ama nafile, sistem dosyaları görüntüleyemedi  019cryy

Cyclone için hangi formatta video indirmeliyim?

Merhabalar,biraz gec bir yanit olacak ama bilgi amacli paylasmak isterim.Youtube'dan HD kalitesinde indridiginiz videolari hicbir kalite kaybina ugratmadan cevirmek icin acik kaynak kodlu XviD4PSP 5 kullanabilirsiniz.Ayarlari bol ust seviye cevirim programidir.Boylece video bulmak icin forumlarda dolasmadan youtube'dan indirip,ayni kalitede ceviriyorum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=9.msg5876#msg5876 date=1297458549]
Akşam üzeri You Tube dan indirdiğim klipleri usb belleğe atıp arabaya bindim ama nafile, sistem dosyaları görüntüleyemedi  019cryy

Cyclone için hangi formatta video indirmeliyim?

Merhabalar,biraz gec bir yanit olacak ama bilgi amacli paylasmak isterim.Youtube'dan HD kalitesinde indridiginiz videolari hicbir kalite kaybina ugratmadan cevirmek icin acik kaynak kodlu XviD4PSP 5 kullanabilirsiniz.Ayarlari bol ust seviye cevirim programidir.Boylece video bulmak icin forumlarda dolasmadan youtube'dan indirip,ayni kalitede ceviriyorum.
[/quote]

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

walla ben sorduğumda bu zımbırtıyı...
tc için böyle bi şey yok satmıyoruz demişlerdi..
garanti den takacaklarını bilsem,
15 bin bakımı geldiğinde hiç düşünmeden taktırırım...
teknolojiyi seven insan için bulunmaz nimet :)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acaba İtalyada debriyaj yayı için yapılan işlem neymiş, sormak mümkünmü arkadaşımıza sayın Hakan??

budga84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Acaba İtalyada debriyaj yayı için yapılan işlem neymiş, sormak mümkünmü arkadaşımıza sayın Hakan??

O zaman sorunun doğrudan benim yazı ile ilgili sorunlar varsa ben çevirmen böylece google çevirmen kullanıyorum cmq cevap olacağını debriyaj üzerinde debriyaj bahar zaman bir yatağının yaylar gibi bir gürültü gıcırdıyordu ve yapılan bu pigiavamo sonra bu sorun anlamak

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teknolojinin gözünü seveyim..Galiba, bu italyan arkadaş, doğrudan bana cevap vermiş.. :) Peki biraz önce kullandığım "gözünü seveyim" deyimini, google acaba nasıl çevirecek ve bizim italyan bu laftan ne anlayacak çok marak ediyorum dancee dancee 038byes

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim dizel araçlara uygun bir ses sistemi tafsiye edebilecek varmı beyler, çünkü aracı alırken opel in sunduğu infinity ses sistemi dizellere uygulanamıyordu hatırladığım kadarıyla, şöyle güzel bir ses sistemi taktırmayı düşünüyorum ?

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Teknolojinin gözünü seveyim..Galiba, bu italyan arkadaş, doğrudan bana cevap vermiş.. :) Peki biraz önce kullandığım "gözünü seveyim" deyimini, google acaba nasıl çevirecek ve bizim italyan bu laftan ne anlayacak çok marak ediyorum dancee dancee 038byes

general_HAHA :D 011zaa 005hihih

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
[quote author=alahan1963 link=topic=9.msg39403#msg39403 date=1310248733]

general_HAHA :D 011zaa 005hihih
[/quote]

011zaa teknoloji de pek gelişmemiş hani baksana cümlesi bir garip versiyon yükseltmek lazım  8)

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrb arkadaşlar, ben aracıma bugün cyclone marka dvd navi taktırdım. aracım astra j dir. farkettim ki tanıtım videosundaki menü ile benimki arasında baya bir fark var. navigasyon ekranı tamamiyle farklı ve çok kısıtlı , ayrıca ses ayarıda yok. bilgi verirseniz sevinirim