AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

HaKaN link' Alıntı:
infotech dosyası var ise bizim cylone cihazlarda olduğu gibi teleatlas kullanılıyor bunda bir problem yok gibi
anladığım kadarıyla sizin navigasyonunuz cyclone ama başka bir arayüz yüklemişler
bu güncelleme ile ilgili değil yani siz yapamazsınız maalesef
menü arayüzü böyle mi peki
30012011483.jpg

hakan bey bu sizin cihazınızdaki arayüz mü?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar, peki dvd ekranını değiştirdiniz mi?

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone nun türkiye distrubitörü regi güvenliğin internet sitesinden istanbul ofis telefonunu aldım. artık tele atlas veye igno8 midir nedir bunu kulllanmıyolarmış. bana cihazla beraber gönderdikleri yazılım dont panic diye bişey. ama ben ordu opel bayi aracılığıyla eski yazılımları yani teleatlas igno8 i istedim. gönderecekler. ama yeni alınan bütün cyclone larda artıkdont panic kullanılıyomuş. bana dedikleri bu.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olenus link' Alıntı:
cyclone nun türkiye distrubitörü regi güvenliğin internet sitesinden istanbul ofis telefonunu aldım. artık tele atlas veye igno8 midir nedir bunu kulllanmıyolarmış. bana cihazla beraber gönderdikleri yazılım dont panic diye bişey. ama ben ordu opel bayi aracılığıyla eski yazılımları yani teleatlas igno8 i istedim. gönderecekler. ama yeni alınan bütün cyclone larda artıkdont panic kullanılıyomuş. bana dedikleri bu.
bu yazılımın mümkünse video ya da fotoğraflarını bizlerle paylaşabilir misiniz?

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=olenus link=topic=9.msg53365#msg53365 date=1319781621]
bu yazılımın mümkünse video ya da fotoğraflarını bizlerle paylaşabilir misiniz?
[/quote]

en kısa sürede yayınlamaya çalışırım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn. olenus'un don't panik dediği navigasyon ekranı resimleri aşağıdadır.

646y.jpg

64hy.jpg

64jh.jpg

64jy.jpg

64kg.jpg

64kr.jpg

64ld.jpg

64lu.jpg

64m5.jpg

64mn.jpg

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Bu don't panic yazılımını nasıl elde edebiliriz.Regi.com daki yazılım bu mu acaba?

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Bu don't panic yazılımını nasıl elde edebiliriz.Regi.com daki yazılım bu mu acaba?

ilk başta görüntüsü hoşuma gitmemişti ve ben daha eski yazılıma geçmek istemiştim. ama kararımı değiştirdim gibi bişey. ben cyclone marka cihazı yaklaşık 5 gün önce aldım ve bu yazılımı görünce şaşırdım. çünkü forumda bu yazlımı kullanan başka kimse yoktu ve firmayı aradım. onlarda cyclone marka navigasyonların dont panik yazılımına geçtiğini söyledi. yani yeni alınan cihazların kutusuyla beraber bu yazılımı gönderiyolar. regi komdaki yazılım bu değil teleatlas ve igo8 yazılımları. sanırım güncellememişler.

regi.com daki iletişim bölümünden istanbul ofisi ararsanız daha net bilgiye ulaşabilirsiniz.