AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

dediğiniz gibi bu versiyon güncellenmiş versiyon olabilir :)

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Benim navide sıkıntı var zaten uğraşmışken  tam olsun bari diye sormuştum.Olmadı Hakan Beyin anlattığı 3 in 1 olayına bakıcam
Birde ben aracı servis yerine direkt cyclone cuların dükkana götürsem hallederlermi benim sorunu?
Adamları aramadan önce size sorayım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Benim navide sıkıntı var zaten uğraşmışken  tam olsun bari diye sormuştum.Olmadı Hakan Beyin anlattığı 3 in 1 olayına bakıcam
Birde ben aracı servis yerine direkt cyclone cuların dükkana götürsem hallederlermi benim sorunu?
Adamları aramadan önce size sorayım.
zaten garanti süresi devam ediyordur, servise gitmenize gerek yok
direk cyclone ses sistemi dükkanına gidebilirsiniz
ben ses güncellemesini yaptırırken direk ses sistemi bayine gittim

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Bana özelden Konakta bi adres atmıştınız onu diyorsunuz heralde kaç ay olucak yaptıramadım şu aleti sonra bide kötülüyorum yok şöyle yok böyle diye
Birde bana arka fondaki siyah ekran çok koyu geliyor forumda daha önce anlatıldımı benim istediğim şekilde,tam olarak bilmiyorum ama cd500 deki gibi,krem-mavi  bir fondu sanırım,yapmak istiyorum.Bir sefer cyclone sd si içindeki dosyaları usbye yedekliyim dedim sonra navi çalışmamaya başladı şimdi böyle bir şey yapıp aleti bozarım diye korkuyorum.Böyle bir şey yapılabilirmi acaba?

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Tamam sayfanın başında varmış benim istediğim  mavi çizgili olan resim şeklinde
Kendim sordum kendim cevapladım gibi oldu :)

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

artık fanteziye kaçacak ama , benim turkcell vınnım var. windows altyapıs olan bu sisteme bunu bağlayıp internete girmenin önündeki engel nedir? :)

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Fantezi falan değil bence gayet mantıklı bir şey söylüyorsunuz
Siz vınn usbsini takıp vınn programını yükleyebildinizmi?
Mantıken engel olmaması lazım sonuçta bu da 2000 tl lik bir bilgisayar program yüklenebildikten sonra çalışır heralde

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer eliniz bu işlere alışık değilse herhangi bir sıkıntıda cihazınız garanti dışı kalır bunu belirteyim
ikincisi turkcell vınn için bir program gerekiyor sanırım geçen sene ses sistemi servisi bunu yapıcaz diyordu
ama bir daha uğrayıp bilgi alamadım

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim böyle bir niyetim yok da sadece çalışmaması için bi engel yok. turkcell vınn cihazı içinde windows altyapısında çalışması için gereken programlar zaten var. ayrıca ben cihaza tornavida ile bir müdahalede bulunamdan, yani sadece yazılım yükleyip cihazın çalışmasını aksatack bir şey yaparsam ve bana servis cihazınız garanti dışı kaldı derse adamın alnını karışlarım. şöyle düşünün, kişisel bilgisayarınızda windowsunun veya içindeki bir program çökerse cihaz garanti dışı kalırmı? ben garanti dışı kalacağını zannetmiyorum, cihazı garanti dışı bırakırlarsa da cihazı söker o arkadaşlara takarım geri görüş kamerasıyla birlikte, kaybettikleri yolu kolay bulmaları açısından iyi olur. :)

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geri görüş kamerası olan araçlarda, oto yıkama esnasında geri görüş kamerasının olduğu bölgeye dikkat edilmesi gerekiyormu , yoksa basınçlı suya dayanıklımıdır? bu konuyla ilgili fikiri bilgisi olan varsa memnuniyetle dinlerim:)